Продавам дизайн на визитки

tsvetanakos

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Предлагам уникални визитки - ръчна изработка!
Само за бизнесмени със стил!

Цена: 27лв за прототип;

прототип + 500 броя цветни и двустранно ламинирани визитки(включително и доставка до офис на еконт) - 100лв

При поръчка на дизайн, без включено разпечатване - ще го получите във .pdf формат.
Всеки файл, който ще получите изпълнява всички стандарти за разпечатване, като най- важните от тях са следните:

1) .pdf формат
2) резолюция: 320dpi
3) CMYK color model

Цената подлежи на коментар при намаляване на качеството на картон, цветове или гланц.

Ето и част от нашата работа: http://postimg.org/image/933twmfs5/
 

Прикачени файлове

  • JxNZ1Bj.jpg
    JxNZ1Bj.jpg
    22.2 KB · Преглеждания: 78
От: Продавам дизайн на визитки


Ок, но тук говорим за уникални визитки. Всеки бизнесмен знае, колко е важна рекламата и красотата и. На вашата картичка може да бъде поставено вашето лого, както и уникален дизайн.
Какво имам в предвид? Искате нещо уникално отгоре? - Можем да го нарисуваме и направим прекрасно на photoshop. Така ще притежавате стилна визитка, която със сигурност ще бъде пазена, а когато човек има нужда от съответната помощ - гарантирам, че веднага ще се сети за вас. Моля не сравнявайте моята работа с подобни такива!
 
От: Продавам дизайн на визитки

Здравей,
Какво означава ръчна изработка? С ножицата ли ги режете? Някакви нестандартни форми и ефекти има ли. Ако да може ли снимки.
Защото аз лично имам проблем да си измисля наистина уникална визитка. Но тук говорим за дизайн, за форма, за практичност, за 3Д ефекти...
Изпълнението не ми е проблем разполагам с нужната техника и определено не е "ръчна изработка" въпросът е че ми трябва идея...
 
От: Продавам дизайн на визитки

Защо са ламинирани?
и защо са 100 лева?
по 20 стотинки на визитка?
каква е разликата между твоите и тези от 30 лева за 1000 броя без дизайна ?

Явно не съм бизнесмен със стил, защото на мен и 5 стотинки ми се виждат много за брой :)
 
От: Продавам дизайн на визитки

Определено не е ръчна изработка, но може да се направи уникално. Разглеждаме всеки клиент с голямо внимание и проектираме визитката според нуждите. Когато клиента няма определена идея се опитваме да дадем най- доброто от себеси и да изградим красив продукт. Всеки случай е различен, но наличието на ефекта "уау" го има почти винаги. :)

Колкото до цената. Ето защо ви се струва толкова висока:

1. Ламинираната визитка издържа много повече и не се износва/къса лесна
2. цветовете са 4+4 и то двустранно
3. картона е 300гр. хром гланц или мат - по избор
4. двустранен гланц - 30 микрона
5. доставката се поема от нас - до офис на еконт
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайн на визитки

От дадената снимка не се вижда нищо. Пуснете качествено портфолио, за да се вижда ясно какво предлагате.
 
От: Продавам дизайн на визитки

....Можем да го нарисуваме и направим прекрасно на photoshop. ...

Дизайн на визитка с Photoshop,защо?
Не би ли било по-добре да се направи с векторна програма все пак визитките са предназначени за разпечатване или тези са само за Уеб?
 
От: Продавам дизайн на визитки

Photoshop ни е нужен за да пресъздадем това, което искаме, от там нататък, след дизайнера, работата се поема от екипа за обработка - точно те създават нужните характеристики за отпачетване, а точно резолюцията, цветовете, текста да бъде 0,5см навътре и доста други подобни, за който лично аз не съм компетентен. :)
 
От: Продавам дизайн на визитки

Прав си, аз съм сигурен и че има хора чиито визитки са по левче на бройка.
Всичко зависи от това как искаш да се представиш и какви възможности имаш.
И офертата не е лоша, защото аз ако искам да изпъкна и да се представя добре пред определен кръг хора, бих дал много повече,
Като се замисля, има слънчеви очила и от 30 лева и от 300, въпрос на престиж и личен стил е кои ще избереш.
Просто тук сме се овълчили малко и пресмятаме винаги, кое колко пари как какво далаверата, а ние какво и как. Затова тръгваме с атака и несигурност.
Все едно да даваш на евреи пари с лихва :)
Средностатистическия потребител в този форум познава по няколко дизайнера или самия той си прави дизайна.
Но съм сигурен и че ще има такива на които ще им допадне много предложението и ще се възползват.
Едно е да подам на мацката визитка от 3 ст. копието или да и плясна една дизайнерска визитка.
- Шляяяякк земииии и фантазирай чаршафите ми са в същия стил бич!

Определено не е ръчна изработка, но може да се направи уникално. Разглеждаме всеки клиент с голямо внимание и проектираме визитката според нуждите. Когато клиента няма определена идея се опитваме да дадем най- доброто от себеси и да изградим красив продукт. Всеки случай е различен, но наличието на ефекта "уау" го има почти винаги. :)

Колкото до цената. Ето защо ви се струва толкова висока:

1. Ламинираната визитка издържа много повече и не се износва/къса лесна
2. цветовете са 4+4 и то двустранно
3. картона е 300гр. хром гланц или мат - по избор
4. двустранен гланц - 30 микрона
5. доставката се поема от нас - до офис на еконт
 
От: Продавам дизайн на визитки

Ок, но тук говорим за уникални визитки. Всеки бизнесмен знае, колко е важна рекламата и красотата и. На вашата картичка може да бъде поставено вашето лого, както и уникален дизайн.
Какво имам в предвид? Искате нещо уникално отгоре? - Можем да го нарисуваме и направим прекрасно на photoshop. Така ще притежавате стилна визитка, която със сигурност ще бъде пазена, а когато човек има нужда от съответната помощ - гарантирам, че веднага ще се сети за вас. Моля не сравнявайте моята работа с подобни такива!
Хубаво де, просто дадох пример къде може да продавате визитки и не мисля, че има нещо лошо.
 

Горе