Продавам дизайн

deam0n

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам следните 2 дизайна на обща цена от 60 лв. Не са кодирани, а са на PSD. За контакт можете да пишете на Skype: deam0n-bg


Снимка 1: web-tourist.net/userfiles/4/4097. jpg

Снимка 2: web-tourist.net/userfiles/4/4098. jpg


Иконките от менютата се лесно сменяеми в зависимост от темата на сайта.

*Да ме извините, че снимките съм ги дал така, но заради някакъв безсмислен мод трябва да имам минимум 10 поста, за да публикувам изображения.
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайн

Смъкни цената на 5 лева общо и може някой да се смили и да ги купи, иначе на тая цена това качество - ъпсурд.

*Да ме извините, че снимките съм ги дал така, но заради някакъв безсмислен мод трябва да имам минимум 10 поста, за да публикувам изображения.

и с право
 
От: Продавам дизайн

Е какво им е на дизайните - въпреки, че според мен това е само 1 дизайн, тъй като трудно откривам разликите. Семпъл дизайн за колкото иска за толкова да си го продава човека, защо винаги някой трябва да се изцепи с отрицателен коментар? Дали струва 60 лева ще си прецени този който ги дава, но със сигурност струва повече от 5 лева.
 
От: Продавам дизайн

Не , че нещо но 2-та дизайна ква е разликата , че единия е по-тъмен ли ? :D пич ако си новак по - дизайновете или пак обратното никой няма да ти взема дизайна за 60 левa... т0ва е мое мнение ... : ) )
 
От: Продавам дизайн

Не , че нещо но 2-та дизайна ква е разликата , че единия е по-тъмен ли ? :D пич ако си новак по - дизайновете или пак обратното никой няма да ти взема дизайна за 60 левa... т0ва е мое мнение ... : ) )

ПИЧ, а ако не съм новак за 1000 лева ли ще ми го вземат??

Не съм ви искал мнението. Целта на темата не е нито да критикувате дизайните, нито да избивате пубертетските си комплекси.

То като гледам тука 5 % от потребителите имат достатъчно самостоятелен доход, за да съберат 60 лв, а другите просто се чудят какво да правят лятната ваканция преди да станат в 7ми клас..
 
Re: От: Продавам дизайн

ПИЧ, а ако не съм новак за 1000 лева ли ще ми го вземат??

Не съм ви искал мнението. Целта на темата не е нито да критикувате дизайните, нито да избивате пубертетските си комплекси.

То като гледам тука 5 % от потребителите имат достатъчно самостоятелен доход, за да съберат 60 лв, а другите просто се чудят какво да правят лятната ваканция преди да станат в 7ми клас..

Гледай сега да ти обясня няколко неща, възрастния.
1. Аз дизайн не виждам.
2. Регистриран си от 4 години тук, а едва сега събираш 5 мнения, та се оплакваш защо не можеш да публикуваш снимки?! Какво прави през тези 4 години, та не можа да запишеш 10 мнения.
3. Нагло и арогантно поведение спрямо останалите потребители във форума няма да ти докарат привърженици или финансови доходи, по-скоро ще отдръпнат всеки един потенциален купувач да има каквото и да е било вземане/даване с теб.
4. И тъй като те гледам въобще не можеш да правиш качествени извадки за потребителите тук - има доста деца, да, но като гледам те вършат работата в пъти по-добре от теб.

Та защо получи горните критики:
1. Погледни твоя "дизайн"
2. Погледни тук
3. Погледни отново точка едно, а след това точка две.
Разбираш ли защо се правят забележки? Ако не разбираш по-зле за теб, ако разбираш, значи ще разбереш и защо те взеха за мезе.
 
От: Продавам дизайн

ee
http://themeforest.net/item/multimedia-music-video-picture-blog-html-5/159010
50+ Buttons Style
6 Funny Theme
Multi level navigation menu
Mini login button, Login slide page (Left)
Mini signup button, Signup slide page (Right)
Mini search button, Search slide page (Modal Left)
Ajax Slide
Hot news – Ajax news ticker
4 Advert area (Go Music, Go Video, Go Picture and Go Billboard)
Latest elements tab menu (News, Blog, Picture, List)
Home include ‘New Video’ – Youtube, Vimeo vs
Random Posters – Mini Slide
New users area – Mask Picture (Oval Button style)
Ajax Popup Mp3 listen
Ajax Popup Video Watch
Ajax Popup Picture Look
HTML version included
PSD files included
Well Documented
IE7 + Compatible


COLOR

Default (Music Live)
Happy Theme
Piano Theme
City Theme
Play Theme
Casette Theme
Tape Theme


Layouts

Home Page
About us page
Services Page
Blog Page
Blog Read – Single Page
Login Page
Signup Page
Search Page
Music Playlist Page
Video Playlist Page
Photograph List Page
Portfolio One
Portfolio Two
Portfolio Three
Portfolio Four
Contact Page
Ajax Example Page
Buttons Example Page

Това е супер добро, и аз мислех на човека да му дам някой дизайн за пример от themeforest, но не исках да се обаждам пак.




А пък към дизайнера - ще смъкнеш цената, не защото ние нямаме пари, а защото в тоя вид никой няма да го купи, досещаш се вече, че продаваш пълен боклук.

http://themeforest.net/item/unique-multi-purpose-psd-template/188663
http://themeforest.net/item/web-solution/150448

http://themeforest.net/category/psd-templates?page=5 разгледай тук твоите колеги за по 10$ какво предлагат, после си прави сметка колко струва твоя дизайн и дали може да се сравни с техните.

А пък Красен ти го каза - пуснал си тема, няма как да не се коментира, + това коментираме по неща свързани с темата, които пряко ти засягат дизайна, споко, не съм 7ми клас.

То като гледам тука 5 % от потребителите имат достатъчно самостоятелен доход, за да съберат 60 лв, а другите просто се чудят какво да правят лятната ваканция преди да станат в 7ми клас..
И ти си помисли, че след като имаме пари, за разлика от приятелите ти в bg-cs или там как ви беше сайта, както и web-tourist, можеш да искаш 60 лева за тия снимки, само защото имаме съмостоятелни доходи ;)
 
От: Продавам дизайн

Баси как се заяждат тия над мене :) .
Само кокали са ми оставили да глозгам.
 
От: Продавам дизайн

Като сте много велики, защо се занимавате с мен? А тези темплейти по 10 долара на колко човека ги продават? На 50-100-500 ? Моя дизайн го продавам само на 1 човек, а не на безкрайно много, че да му искам по 5 лева.. А в themeforest за да купиш 1 дизайн и да го ползваш само ти, като уникален купувач, цената му скача до небето. Кажи го по друг начин - тези 10 долара за илюзия..

И не ме асоцирай никакви сайтове като cs-bg, с които всъщност нямам нищо общо - дори не посещавам.
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайн

Брао брао, само така, с подобно отношение ще станеш милионер. Мани ги тия тем форест мн. им разбират главите, направили няколко стотин темпейта и вече голямата работа. Е та така трябва като тебе, един дизайн, ама качествен. Втория ми харесва малко повече обаче. А знака за копирайт просто не може да е на по-подходящо място. Даже знаеш ли какво, може да искаш на лаптопбг стотина лева дето си им направил такава реклама. Даже 200, че са два дизайните.
 
От: Продавам дизайн

Критиката е твърде остра, вероятно с право е такава. Цената трябва да е съобразена с качеството и с цените на конкуренцията. :)
 

Горе