Продавам добре разработен сайт

От: Продавам добре разработен сайт

Всичко ще е както купувачът прецени. този с com не ми трябва, така че върви заедно с eu. A ако купувачът не иска com, ще го оставя на доизживяване, главно съм го ползвал за тест на темплейти.

Oсвен това в цената влиза и FB страница с 3 800 фенове.
 
Последно редактирано:
От: Продавам добре разработен сайт

Прати и на мен ЛС с домейн, цена, приходи.
 
От: Продавам добре разработен сайт

А защо се крият сайтовете и цената им? Искам да видя сайтовете и цената им, ама не на лично, а тук в темата написани, ако ми ги напишеш на лично ще копирам мнението ти в темата, всички да видят какво криеш!
 
От: Продавам добре разработен сайт

Това няма как да се случи.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Това няма как да се случи.

Защо? Каква е тази търговия - да си криеш стоката? Щом я криеш, значи нещо не е в ред - я си я откраднал, я лъжеш за приходите, я лъжеш за трафика, или както някой колега по-горе спомена: направил си още няколко огледални сайта и като продадеш единия после продължаваш с другия... . Лъха на некоректност от обявата ти и отношението ти!
 
От: Продавам добре разработен сайт

Всеки разсъждава според собствените си разбирания и наклонност за измами. А твоите обвинения са само продължение на атаката от "колегата" ти от вчера. Показвам това, което е необходимо и на когото е необходимо.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Това не е обвинение, а факти, действия които ти правиш, пък ако ти искаш, го смятай за обвинение.

Искаш да те обвинявам - добре, тогава ще го направя. Ти казваш това:

този с com не ми трябва, така че върви заедно с eu. A ако купувачът не иска com, ще го оставя на доизживяване, главно съм го ползвал за тест на темплейти.

Обаче в същото време когато се отвори сайта се вижда, че не е използван за тест, а си е добре поддържан сайт, в който се пишат статии и има актуални такива. Следователно - заблуждаваш, че сайта не ти трябва!
 
От: Продавам добре разработен сайт

Няма да оборвам аматьорски мнения за това какво е поддържан и неподдържан новинарски сайт. И наистина съм убеден, че нямаш и понятие за тази материя. Но ми е забавно как все по - упорито поддържаш "колегата" от вчера, който хем не иска да му губя времето, хем отдели цял час за спор, в който използваше случая да изрази каруцарската си същност. Ти , признавам, се държиш определено по-достойно. Макар и да се опитваш да играеш ролята на телепат и да ми "четеш" мислите и намеренията. Определено не си запознат с правния принцип, който гласи: "Възможността (за нещо) не предполага действие". Благодаря за отделеното време.
 
От: Продавам добре разработен сайт

А, забравих да спомена, че "неподдържания" сайт, "който не ти трябва" си му обновил преди няколко дни домейна и е до 1 юни 2015 г. Това ли ти е "неподдържания и непотребен" сайт? :cry: :lol:
 
От: Продавам добре разработен сайт

Това вече е пълна и АБСОЛЮТНА лъжа, и е добре да се извиниш.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Това вече е пълна и АБСОЛЮТНА лъжа, и е добре да се извиниш.

Извинявам се. Ето къде може да видите извинението ми: http://whois.domaintools.com/30dumi.com


А за незапознатите: авторът на темата продава 30dumi.eu, и казва, че 30dumi.com му е непотребен, ненужен сайт, но всички може да видите, че относно сайта 30dumi.com, автора на темата заблуждава, защото той е много добре поддържан сайт. И който купи 30dumi.eu веднага ще се озове в конкуренция с огледалния сайт, а знаем, че той ще има предимство, защото .com е по-силен домейн от .eu.

Това са фактите, вие може да си направите преценка кой лъже и кой не!
 
От: Продавам добре разработен сайт

Явно се опитваш да заблудиш много хора съвсем умишлено, това е ясно. Защото всеки който иска да купи 30dumi.еu, може да види долу вдясно че има още един сайт 30dumi.com. И че и двата сайта се продават едновременно. Надявам се да си взел добри пари за клеветите. Иначе не си го обяснявам.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Не, ти лъжеш, защото в обявата казваш, цитирам:

"Продава се ежедневно поддържан новинарски сайт, на 4 години."

Никъде не казваш, че продаваш няколко сайта. А въобще и скри сайтовете които продаваш, за да мине номера, добре, че колегата в по-горно мнение написа кое точно продаваш, за да мога да направя бърза проверка и да установя номерата ти. А сега първо ме нарече лъжец, а после като ти показах, че съм прав и ти лъжеш - пак обяснения от твоя страна.

Впрочем - темата вече е докладвана на админите на форума, те ще преценят какво да направят с твоята некоректна тема и обява. Мисля, че крайно време е такива некоректни "търговци" като теб да бъдат отсявани, и да не бъде допускана обява за продажба ако в нея не пише сайта и на каква цена се продава.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Малко изнервен ми се виждаш, всъщност знам защо.
 
От: Продавам добре разработен сайт

Нямаше да пиша в темата, но трябва защото е ясно, че се опитваш да се правиш на голям тарикат и да се оттървеш от сайта, а след това да подхванеш .ком домейна - сега ще кажа защо.

@djini ми даде достъп до тиксото, разгледах статистиката и ми направи впечетление следното - трафика от ФБ за последните 30-45 дни е около 60-80% само от ФБ а от Гоогле е никък процент (20-25%).

По интересното е, че преди 2 месеца процентното съотношение на трафика е било точно обратното -- Гоогле > ФБ и от тук следва сайта ти е порязан от Гоогле в някой от последните ъпдейти на алгоритъма.

Първоначално ти отрече и каза.

Но заключението ти е погрешно за трафика - главно е от гугъл, днес не знам кой ме е закачил към негова страница във ФБ, от моята нямам почти никакъв трафик - тя пак се казва 30dumi.
:cry: Някой бил го закачил!

След това ти давам подробно инфо с линк към тиксото, че трафика 70-80% само от ФБ за последните 30-45 дни и отговора ти беше потресаващ:

според брояча на yandeks се ориентирам, затова, а tyxo ми е само ориентир за тия които са онлайн
:shock:



Т.е. сайта е пълна мизерия и въпросния се опитва да тарикати и да подвежда с информацията има ГОЛАМО червено от мен!
 
Последно редактирано:
От: Продавам добре разработен сайт

колега до преди 1 седмица продаваше линкове в 30думи.еу , а сега разбирам че продаваш сайта, какво става с хората които са ти платили за линковете??започва да ми изглежда като някаква измама...
 

Горе