Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

От: Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

Продавам съдружие или изцяло търговската марка Лайфспорт.бг подходяща за печатни издания,спортни стоки&сайт.

Марката съществува от 2012 година. Към марката съществува и интернет страницата www.LIFESPORT.bg от 2008г.

Tънък рекламен привкус създава станалият традиция конкурс за красота Мис Лайфспорт реализиран в 3 издания.

Търговското име и лого са патентовани за всякакъв вид печатни издания и може да се издава във вид на списание, ежедневник, каталог, може да се продава чрез разпространителска мрежа, да се използва за новини, политика и други според желанието на новия собственик.

Цялата концепция на сайта може да се обнови по желание и да се изгради напълно нов сайт, като се ползва същото име (домейн), както да се добави превод и други езици.

При необходимост може да се предложи екип от специалисти и журналисти, работили през годините с нас



При проявен интерес, може да бъде предоставена допълнителна информация, и да се окаже пълно съдействие



Тип на офертата: Търговски марки

Цена:30 000 евро

Сектор: Други

Град: София

Дата: 15.13.2013

E-mail: [email protected]
tel-0889622324
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

Това е последното което ще напиша в отговор на супер или мега "заети-те" спецове които споделиха с мен мнението си,което беше много "важно" да науча.Цената за плямпачи като вас ми е тази.За хора със сериозни намерения може и да е друга,ако искат нека да пишат на ЛС или да използват другите контакти за връзка,кито съм оставил.Вашите супер или мега сайтове и домейни си ги продавайте ,ако искате и за 1 стотинка.Дано и при тази ниска цена да има купувачи ,които да оценят вашите супер способности.Много изписахте за вашите тъй успешни сайтове зад които стоите вие с вашите способности и които така и не разкрихте с линкове.Може би защото няма от какво да се срамувате от вашата работа.Успех на всички и толкова от мен,относно коментарите ви. Хората със сериозни намерения ,ако искат нека да пишат на ЛС или да използват другите контакти за връзка,които съм оставил или пък да заповядат на ул.Средна гора 83 да обсъдим вижданията им за развитието на сайта и цената която са склонни да платят за цялостаната или не цялостната покупка на правата върху сайта и домейна.

Силно съм потресен от прочетеното... Възхищавайки се от творческите и новаторски методи които прилагаш при използване на препинателни знаци. Искрено се надявам че не си пренаписвал ти лично статиите за сайта си? .... бе то може и да си ти щом не можеш да стигнеш и 100 посещения на ден с такъв супер ПОТЕНЦИАЛЕН САЙТ...
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

Това е последното което ще напиша в отговор на супер или мега "заети-те" спецове които споделиха с мен мнението си,което беше много "важно" да науча.Цената за плямпачи като вас ми е тази.За хора със сериозни намерения може и да е друга,ако искат нека да пишат на ЛС или да използват другите контакти за връзка,кито съм оставил.Вашите супер или мега сайтове и домейни си ги продавайте ,ако искате и за 1 стотинка.Дано и при тази ниска цена да има купувачи ,които да оценят вашите супер способности.Много изписахте за вашите тъй успешни сайтове зад които стоите вие с вашите способности и които така и не разкрихте с линкове.Може би защото няма от какво да се срамувате от вашата работа.Успех на всички и толкова от мен,относно коментарите ви. Хората със сериозни намерения ,ако искат нека да пишат на ЛС или да използват другите контакти за връзка,които съм оставил или пък да заповядат на ул.Средна гора 83 да обсъдим вижданията им за развитието на сайта и цената която са склонни да платят за цялостаната или не цялостната покупка на правата върху сайта и домейна.

Сам ще си останеш на ул.Средна гора 83 :S
 
От: Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

Ама това е щото всички си мислят, че са на шибаното капалъ чарши или някъде в Дамаск ли де да знам. Това вече е повсеместна българщина вече. Не само за онлайн продажбите.
"Чекай сега ще купя нещо за един лев, ще го пусна за хиляда и като му сложа 50% отстъпка шараните ще се избият." И всички така процедират - обявяват нереални цени а после се пазарят като араби. Страшна простотия.
Нормалните пазарлъци са според мен в рамките на 10% най много. Останалото е цигания.
 
От: Продавам домейна + сайта lifesport.bg,като може и съдружие

Пич, оправи си поне дизайна, че мен в IE8 на работа, първа страница не ми я дава коректно.

Работата е там, че хората не им се продава нещо, в което са вложили или много пари или много труд. Представете си 3 години труд - по 700-800 лв заплата и отиват там някъде. Ако са дали и пари за "леб-дизайн" за 1-2к. лв. и то си става пак цифра.

В конкретния случай, пича трябва да помисли върху няколко неща. И да си зададе няколко въпроса:

1. Колко на година правя от сайта и ако ги умножа по 3,4 ще получа ли исканата цена? (Ако ги умножи по 18,20 е кауза пердута...)
2. Имам ли някакъв огромен ръст в посетителите и очаквам ли това да се задържи, бъдещи перспективи?
3. Имам ли някакво страхотен домейн, който да си заслужава част от парите?

В конкретния случай, цената силно се отдалечава от стойността, която купувач би платил.
 

Горе