Продава се: - Продавам домейна - Shantav.com -

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.


Продавам въпросният домейн. В момента там има основен магазин които беше и главната ми цел, но нещо не ми остава време за него и изобщо не се занимавам, иначе домейна е хубав. Купих го, преди има няма месец. Давам само домейна, по-късно ще го пренасоча към мой сайт, докато някой го купи.

Регистриран в суперхостинг, малко линкове са поставени тук, там, но от тях едва ли идва нещо. Съвсем базово, нищо сериозно, напълно начален стадии домейн.
Цена - 25лв, то за толкова го взех. Просто да не ми заема място.

Плащане - epay.bg е за предпочитане, но може да измислим и нещо друго.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Там горе на байййра

дева тоз български, ама кво е баЙра?
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Вие от Мачу Пикчу може и на друг да говорите, не на мекУ :D
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Вие от Мачу Пикчу може и на друг да говорите, не на мекУ :D

Ний с мекУто проблем нямаме оти кат ни потрябва става твърдо. Мойта просба беше да ме просветлите аджеба койтуй "баЙра" и има ли то почва у славяноболгарския язык.

В интерес на истината по метода на индуктивната дедукция почти достигнах до изводя, че иде реч за баИра оти Гуглето като го питах койтуй "байра" ми отвърна "Може би имахте предвид: баИра". Кунвярваш ский КЛИК
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Ако някой да тръгне да рови в сайта- изтрил съм всичко и съм го пренасочил. Домейна само се продава, защото другото може да си го свалите напълно безплатно.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Хайде младежи (ако има и девойки :D), домейна става за някой забавен сайт - клипове, снимки, нещо подобно.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Все още, всеки от вас има шанс да го вземе ;)
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Стои ли си домейна и си чака някой да го използва.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Ухх, че надолу съм отишааал - хайде нагоре малко - 20лв цената, колкото да ми се маха от главата.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Да се сетя, че продавам този домейн :D
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Хайде де, няма от какво да се притеснявате. Отлично начало за онлайн списание.
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Никои ли не желае, да стане шантав :D
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Идеален домейн за сайт в развлекателната сфера. Може би ще имаш по-голям успех, ако инсталираш някой cms-a на него с готова тема и визуално покажеш как може да изглежда. Или да го пренасочиш към друг подобен сайт - може и чужд :D
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Идеи колеги имам, но време нямам. Имах за цел да го направя нещо подобно на сеир.бг, но няма да се получи нещо. Ако го искаш, твой е ;)
 
От: - Продавам домейна - Shantav.com -

Никои ли не е толкова шантав, че да си купи един шантав домейн? :D
 

Горе