Продава се: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Подновявам продажбата на Flash-Igri.bg и FlashIgri.bg
С купуването на домейните можете да развиете сайтове за флаш игри в определени ниши - например флаш игри за момчета или момичета, флаш игри с коли или пък флаш игри за деца. Всички те се търсят много в Гуугъл.

Цена само на домейните: 1500 лева
Нова цена: 900 лева

За контакти:
Николай Николов
Скайп: nikste2
Тел.: 0884150018
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Мерси! И аз, мисля че който разбира от СЕО и може да вложи малко пари в началото много бързо ще си възвърне инвестицията.
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

...в сайта освен флаш игри, има и картички (оригинални)...

Моля те, дефинирай ми какво е това "оригинални картички". Питам, защото направих една бърза проверка и твоите картички ги има в целия нет, което означава, че не са оригинални. Според мен нещо да е оригинално, означава да го има само на едно място, глупаво е да се каже, че нещо е оригинално ако го има навсякъде.
 
От: От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Моля те, дефинирай ми какво е това "оригинални картички". Питам, защото направих една бърза проверка и твоите картички ги има в целия нет, което означава, че не са оригинални. Според мен нещо да е оригинално, означава да го има само на едно място, глупаво е да се каже, че нещо е оригинално ако го има навсякъде.

Оригинални картички са такива, които са правени специално за сайта и първо са качени там. Ако някой ги е копирал и качил на своя сайт, без мое позволение е друг въпрос. Ако намериш същите картички със същите пожелания и надписи без логото на FlashIgri.bg някъде, моля да споделиш линка. Също така е добре да дадеш линк къде си видял тези картички в нета?!
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Разгледах още един път картичките и предполагам, че имаш предвид тези без лого. Веднага добавям в обявата, че става въпрос само за картичките с логота. Благодаря за забележката!
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

nikste - аз имах предвид всички картички, не само тези, без лого. Взел си от някъде снимките, които не са твои и си сложил един надпис. За мен лично това не прави една картичка "Оригинална". Трябва да питаш авторите на снимките преди да ги ползваш.

За мен оригинална картичка означава ти самият да направиш картичка, от самото начало, а не да ползваш такива наготово и само да лепваш по един надпис.

Също така примерно, какво оригинално има тук съобразено с това. Картичката ли е оригинална, надписа ли е оригинален, какво?

А коментирам това и вземам отношение, защото съм имал точно такива случаи - хора които вземат от мен мои авторски снимки и продукти, без мое разрешение, лепват един надпис тип поздрав, точно като теб, и се бият в гърдите, че всичко това е тяхно, оригинално. Обаче си потърсих правата и всичко се реши както трябва (разбирай крадените от мен снимки бяха свалени.).
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Влизаме в много деликатна тема, защото трябва да спорим над значението на думата "оригинален". Използвал съм тази дума, за да покажа, че точно такива картички няма. Подобни, може и да има. Може и да има по-подходяща дума, която да не съм се сетил да я използвам. Спирам спора по тази дума, ако има какво друго да кажеш, ще се радвам да пишеш, ако не, нека да не спамиме темата. Благодаря!
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

На тези линкове не виждам никакви сайтове ...

Що така ?
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

nikste - успех с продажбата.
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Sorry ....грешен линк съм отворил ...
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

На тези линкове не виждам никакви сайтове ...

Що така ?

Домейните Flash-Igri.bg и FlashIgri.bg са насочени към сайтове, а FlashIgri.eu и FlashIgri.info не са и няма да видиш нищо.
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Готини сайтове... жалко че няма кой да даде такива пари успех.
Имам интерес за нова оптимизирана система.
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Готини сайтове... жалко че няма кой да даде такива пари успех.
Имам интерес за нова оптимизирана система.

В момента с колегата оптимизираме моя система за флаш игрите и днес трябва да е готово всичко. Ще трябва малко време за тестове и вкарване на игрите в нея. Съобразявам се с всички СЕО изисквания, особено по отношение на Гуугъл търсенето. Когато я пусна с нея, най-вероятно ще спра продажбата на домейните и ще ги развивам, най-накрая.
 
От: От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Ако се откажеш от продажбата и решиш да си ги развиваш, ми пиши, ако имаш желание можем да разменим линкове с сайта за игри в подписа ми.

Иначе успех.

В момента с колегата оптимизираме моя система за флаш игрите и днес трябва да е готово всичко. Ще трябва малко време за тестове и вкарване на игрите в нея. Съобразявам се с всички СЕО изисквания, особено по отношение на Гуугъл търсенето. Когато я пусна с нея, най-вероятно ще спра продажбата на домейните и ще ги развивам, най-накрая.
 
От: От: От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.i

Ако се откажеш от продажбата и решиш да си ги развиваш, ми пиши, ако имаш желание можем да разменим линкове с сайта за игри в подписа ми.

Иначе успех.

Ще помисля и за размяна на линкове. Благодаря за предложението!
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

Подновявам продажбата на флаш игрите, след като една от системите вече е авторска и е направена специално за флаш игри. Повече може да прочетете в описанието
 
От: Продавам домейните Flash-Igri.bg, FlashIgri.bg, FlashIgri.eu, FlashIgri.info

При покупка на сайтовете и домейните получавате безплатно два дизайна (каквито пожелаете да бъдат) на сайтове по избор - може на FlashIgri.info, Flash-Igri.org и Flash-Igri.eu
 

Горе