Продавам домейни и сайтовете към тях.

peshko

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам доста домейни, които вече не ми трябват и искам да ги продам. Сайтовете към тях също се продават ако има заинтересовани. Домейните са следните:

1. www.liubopitno.com - беше сайт, който събира интересни новини. В момента не е работещ. Expiration Date: 29-aug-2008 Линкове
2. www.rapidweightlosspill.us - афилейт сайт за отслабване. Текста е авторски. За сега ми е докарал 150$. Domain Expiration Date: 09-aug-2008 Линкове
3. www.howquitsmoking.net - пак афилейт блог за отказване на цигари. Expiration Date: 13-nov-2008 Линкове
4. www.cwalkers.net - беше блог за хобито ми, сега е редиректнат към един магазин в zlio. Expiration Date: 30-oct-2008
 
От: Продавам домейни и сайтовете към тях.

Ами домейна изтича на 2008/10/30. Преди правеше по 7-8 човека на ден, без изобщо да му обръщам внимание(беше блог). От преди няма и месец го пренасочих към zlio и няма представа за трафика, защото няма никакъв брояч. Няма и печалба. Предполагам, че линковете ще се запазят.
 
От: Продавам домейни и сайтовете към тях.

Сега го разгледах по-подробно и ето как ги виждам нещата.Има линкове към него от 3 саита единият от които е предприемача другият любопитно а там доколкото разбирам не е ясно дали ще има линк след продажбата и третият bgchart.net като там изобщо не можах да намеря къде е линка.Направо се чудя как го е достигнал тоя ПР но все пак си го е достигнал :) .Трафик и печалба няма което за мен е супер щото не го оскъпяват а на мен не ми трябва скъп домеин.Аз мога да ти дам не повече от 20-25 лева за него просто щото ми трябва домеин с някакъв ПР за един експеримент.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейни и сайтовете към тях.

Дай ми оферта за любопитно и не ме питай колко давам
 

Горе