Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

qNuZoV

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам няколко домейна.

-friendsbg.info Изтича на 18.02.2010 г. Цена: 20 лв.
-l2fury.info Изтича на 22 февруари 2010г. Цена: 15 лв. Взет от domainrightnow.com
-nameri-mp3.info Изтича на 30 май 2009г. . Взет от godaddy.com
-movie-bg.info Изтича на 29 ноември 2009г. Цена: 15 лв. Взет от godaddy.com в един акаунт с nameri-mp3.info. За 2-та 20 лв.
- bg-share.org , answer-bg.org Имат по около 20-30 дена за 2-та 10 лв. Взети от суперхостинг.бг

За всичките домейни 60 лв.
Плащането става по епей.бг или пощенски запис.

За повече инфо на домейните скайп: qnuzov
 
От: Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

Абе кво сте луднали с тези домейни .info ? Вярно че навсякъде се продават за жълти стотинки, но са единици хората, които ще купят .info(освен ако е добре разработен като сайт). По принцип съм купувал много сайтове, но определено купувам първо .com ако е свободен и в краен случай .net , но .info ... Може да го приемете и като Offtopic но ми стана интересно :)
 
От: Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

И какво против имаш инфо домейните? Пак ли ще твърдиш като другите "не стават за оптимизация" (приказки на хора дори невлезли в тинейджърската възраст). Или пък ги мразиш, защото си мислиш, че са "китайска стока продаваща се за левче, защото е некачествена".

Това, че са евтини не означава, че нямат възможности за развитие.
.info пък според мен е страхотен начин да започнеш информационен сайт/блог/портал

Моля те, просто ми кажете какво против .инфо имате??? Писна ми от неаргументирани твърдения!
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

Не искам да те обидя по никакъв начин. Просто ми се струва несериозно да купиш домейн, който искаш да развиеш и той да е .info . Видял ли си някой от най-известните сайтове да завършват на .info ? Това, че навсякъде всеки се убива да ги хвали не значи, че има огромен потенциал в тях. Чудесни са, но за личен блог или за нещо, което ще правиш между другото ...
 
От: От: Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

Не искам да те обидя по никакъв начин. Просто ми се струва несериозно да купиш домейн, който искаш да развиеш и той да е .info . Видял ли си някой от най-известните сайтове да завършват на .info ? Това, че навсякъде всеки се убива да ги хвали не значи, че има огромен потенциал в тях. Чудесни са, но за личен блог или за нещо, което ще правиш между другото ...

Аз като видя .инфо в гугъл търсенията не влизам в сайтовете... те са несериозни, прав си... направени са от хора, нямащи пари за домейни.

А сега продажбата да продължи :)
Ivo94 добре дошъл в форума и успех в уеб предприемачеството :). Не се заяждах с теб, но просто не приемам твърдения, че разширенията на домейните са определящи за нещо...
 
От: Продавам домейни friendsbg.info, l2fury.info, nameri-mp3.info,

Подчертах в предишния си пост, че не искам да се заяждам или да те обидя по някакъв начин. Просто щом искаш да правиш онлайн бизнес цени труда си и наблегни на важните неща( стойностните, които някой може да ги оцени ). Първо - при регистрация се опитай да вземеш .com и .net а след това може да стане въпрос за някое друго разширение, това имах предвид. Пак повтарям, че не се заяждам :). Желая ти всичко най-добро и най-вече успехи.
Поздрави
 

Горе