Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

didiandreeva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Съдържанието на единия ще е блог със статии за групово пазаруване, с връзка към известни портали за новини, социални мрежи, търсачки и други сайтове. Оптимизация и реклама в гугъл, фейсбук и др. Втория ще е сайт за групово пазаруване, с уникален интерфейс и съдържание. Базата данни на двата домейна е свързана, абонатите на единия ще са абонати и на другия, както и хората във фейсбук, свежо и др. Продажбата също ще е обединена и ще включва двата домейна, хостинга към тях, инсталирания блог, сайта с цялата база данни, административен панел за управление на собственика, фейсбук страница и всичките имейли, които до момента са над 2000 бр.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Това е много интересно. Може ли да се свържете с мен на скайпа ми или на имейл моля: Skyp: Miroslav.hr
Интересува ме цена и други подробности.
 
Много интересно наистина. А домейни ли продаваш или сайтове? Защото ако продаваш домейни, на тях ще има каквото реши новия собственик и тази информация е малко в повече. Ако пък са сайтове май е малко рано за обявата? Кога ще са готови? Че сега гледам са още на етап планиране.
 
От: Re: Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Много интересно наистина. А домейни ли продаваш или сайтове? Защото ако продаваш домейни, на тях ще има каквото реши новия собственик и тази информация е малко в повече. Ако пък са сайтове май е малко рано за обявата? Кога ще са готови? Че сега гледам са още на етап планиране.
Ти пък толкоз ли не вдяна какво се продава?
Не се продават домейни, нито сайтове, продава се потенциал!
 
Re: От: Re: Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Ти пък толкоз ли не вдяна какво се продава?
Не се продават домейни, нито сайтове, продава се потенциал!

ууу чи съм оглупял :wink:. от пиенето по празниците ще да е.
 
От: Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Разбира се, че можеш да махнеш всичко и да сложиш каквото пожелаеш, аз казвам какво е налично... Сайта е готов, блога също, фейсбук страницата също, базата данни и имейлите. Всъщност всичко описано е налично, по причини които не желая да пиша тук не е качен на този домейн. Темата не е пусната за раздувка, ако имаш интерес наистина се свържи с мен на скайп и ще ти обясня каквото те вълнува, но всичко което описах е налично в момента...
 
От: Продавам домейни: zadrujno.net i zadrujno.org

Разбира се, че можеш да махнеш всичко и да сложиш каквото пожелаеш, аз казвам какво е налично... Сайта е готов, блога също, фейсбук страницата също, базата данни и имейлите. Всъщност всичко описано е налично, по причини които не желая да пиша тук не е качен на този домейн. Темата не е пусната за раздувка, ако имаш интерес наистина се свържи с мен на скайп и ще ти обясня каквото те вълнува, но всичко което описах е налично в момента...

Причината е ясна. "Задружно" е запазена марка на "Моите пари". И ако за блога не вярвам да има проблеми (той затова и е наличен на zadrujno.net), то сайт за групово пазаруване, на домейн zadrujno.org, със сигурност ще бере ядове.
 

Горе