Продавам домейни

viper

Banned
Рейтинг - 60%
3   2   0
  • zvezdatavmen.com Изтича на 01.03.2011
  • skulpturi.com Изтича на 31.08.2010
Офери на ЛС или в темата.
 
От: Продавам домейни

Звездата в мен не е лош за някое ТВ шоу ... ама да побързат някой друг да не го лапне
 
От: Продавам домейни

zvezdatavmen.com е уникален домейн сам по себе си. Може да се ползва за доста неща. На мен лично ми харесва. Ако някой е заинтересуван мога да му покажа и сайта, който беше на този домейн. Беше първият по рода си в България, но за жалост нямах средства, за да го разработя. Мога да дам домейна и със сайта. Собствен дизайн беше сайта, лесна системка. Повече няма да издавам, че идеята наистина още я няма в БГ. :)
 
От: Продавам домейни

Мани не думай , уникален домейн сам по себе си! 2000 лева най-малко ще му искаш!
 
От: Продавам домейни

Оффф вече ми да не казвам какво... Всеки регистриран домейн е уникален защото вече е регистриран и няма как някой друг да го направи
Така, че земете се плеснете по един шамар и се осъзнайте какво продавате

тва да няма такава идея в бг и да не си направил нищо означава, че или идеята е скапана или не си положил усилия
 
От: Продавам домейни

еее не, с глас се смея като видя нещо такова..чудят се около мен полудях ли с това ПЦ, в кое 'заведение' да ме вкарват..

уникален сам по себе си, ще си го запиша :))
собствен дизайн беше сайта..
повече няма да издавам..

Успех с продажбата, но да знаете, че сте големи шоумени :D
 
От: Продавам домейни

Успех с продажбата, но да знаете, че сте големи шоумени :D
Шоумен?! Яко, така не бяха ме наричали. Важното е да сме усмихнати пък другото едно на ръка. :)
 

Горе