Продавам домейн от 3 символа :)

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте продавам домейна : 98p.info

Регистриран в Godaddy.com
Изтича: 3/26/2010
Уникален 3 символа много изгоден
Цена по договаряне.

Чакам оферти.

Домейна е продаден на xopacuo !
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн от 3 символа :)

middle_finger_flame_jpg_w300h300.jpg


Това ти давам за тоя домейн
 
От: Продавам домейн от 3 символа :)

Е, този аргумент ме заби в земята :) . Сега се сетих, че правило 437 от устава на iCAN гласеше: "Трисимволните домейни, които се делят на 98, без остатък, са с фиксирана цена $9.99".
 
От: Продавам домейн от 3 символа :)

И освен това не сте забелязали, че числото е умножено по безкрайната непериодична дроб pi= 3.1415926535897932384626433832795 , което прави домейна уникален и съответно подсеща, че всяка цена, която си представяте, трябва да бъде умножена по числото pi. Например Радев ще трябва да плати за домейна (двадесет лева и петдесет стотинки )*pi, което прави приблизително 64.37 лв.

Congratulate the highest bidder!
 
От: Продавам домейн от 3 символа :)

стига се подигравайте бе домейна е много готин
 
От: Продавам домейн от 3 символа :)

ъъъ... като е готин, защо го продаваш?
 
От: Продавам домейн от 3 символа :)

ъъъ... като е готин, защо го продаваш?

11 мнения и нито едно няма връзка с темата, ( radev прави изключение) нещо ни е скучно и си чешем езиците ли, не че е лошо посмях се доста особено за 98 и остатъка но човека решил да продава вие го обърнахте на подигравка, някакси не е мн коректно особено това със средния пръст, но вие си знаете, та аз с моите скромни финансови възможности мога да предложа 15лв.
 
От: От: Продавам домейн от 3 символа :)

11 мнения и нито едно няма връзка с темата, ( radev прави изключение) нещо ни е скучно и си чешем езиците ли, не че е лошо посмях се доста особено за 98 и остатъка но човека решил да продава вие го обърнахте на подигравка, някакси не е мн коректно особено това със средния пръст, но вие си знаете, та аз с моите скромни финансови възможности мога да предложа 15лв.

мерси за подкрепата :) ще изчакам до утре ако някой даде повече :)
 

Горе