Продавам домейн - продадено

pepo_999

Well-Known Member
Продавам
 
Последно редактирано:
Сега анализира цената, и вероятно до няколко дни ще има редакция на темата. :)

Колко литра е бойлера? :)
 
80-тка е. Стар, става още.

Мисля, че е пуснал тема, ама се е отказал, защото има сантиментална стойност. И сега темата е за такива лепки като нас.
 
Аз пък подозирам, че 60 days registry lock при регистрация на нов домейн го е накарало да размисли, ще чака 60 дни за да може да направим transfer при изявен купувач.

80-ка напълно достатъчно за двама души, зависи колко голям е сапуна. :)
 
Ако го държиш на 65 градуса - да. Иначе като почнеш да се къпеш и почне да влиза студена вода в бойлера много бързо изстива всичко.

Аз от домейнин не разбирам. Продадох cryo.io за високи 4 цифри преди два месеца, ама на късмет, а и това е единствения домейн който съм продавал. Домейна, който сега липсва в темата ми звучи като 20лв., щото нямам идея как се монетизира такова нещо.
 
80 литра са достатъчни за хубаво търкане на гърбове. А за кой домейн говорим, този за имотите ли. Не знам и аз как се правят там кинтажа. Някоя агенцийка би могла да знае по-добре.
 
Този, да.
Там ще е голям борба, ако се гони модела на големите имотни сайтове за обяви, да не кажа непосилна. Лесен е за помнене, може да се изгради бранд. Ако съм агенция за имоти си го взимам веднага. И да си набутам моите си имоти, които си налазя.
 
80-тка е. Стар, става още.

Мисля, че е пуснал тема, ама се е отказал, защото има сантиментална стойност. И сега темата е за такива лепки като нас.
точно :eek:
 

Горе