Продавам домейн+сайта вътре

MsGeR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам домейн bg-fun.com с целия сайт вътре. Домейна още има 11 месеца а хостинга е Superhosting SuperStart и е платен за още 2 месеца :) . Цената не знам не съм много запознат но вие предлагайте. Продавам го защото училището започва до няколко дена и трябва да се стегна тази година
 
Не знам засега има двама които искат да купят домейна направо не знам. Смятам да го направя като търг понеже двама . И двамата предлагат 150 лева . Стъпката нека бъде 10 лева . Съжалявам за това но все пак не знам на кой да го дам. ако някой друг иска да го купи нека се влючи също
 
Щаренийката винаги дърпа окото ... Определено с кражба не е хубаво, макар, че е доста елементарно.
Т.е. ако трябва да се плаща нещо, то трябва да се плати само за домейна (който изстича) и за малкото време положен труд.
Мога да дам 40 лв, ако никой не го вземе 8)
 
MsGeR каза:
средно взимам 50 цента от адсенсе съмнявам се че ще ти го дам за 40 лева :)

Добре де, 55 лв.
Ако не ти харесва това което предлагам, кажи цена за да не се излагам и да питам през 2 часа ...
 
Можем да направим и бартер . Ако някой има докмейн който не ми трябва нека го даде . Единственото условие е домейна да става за български сайт :) . Ще е добре ако домейна има нещо общо с спортна тематика например bg-sport.com/org/или нет . Не приемам инфо домейни :)
 
Много добра тактика да имаш за попуализирането на сайта иначе...
МОЛИМ ВИ ДА НЕ ВЛИЗАТЕ В ТОЗИ САЙТ АКО НЕ СТЕ НАД 18 ГОДИНИ!!!!!!!!САЙТЪТ Е http://bg-fun.com !!!!!!! АКО ВЛЕЗЕТЕ ТАМ ЛОШО ВИ СЕ ПИШЕ!!!!!!!!izprati towa na vsichkite si abonati ako me mislish za tvoi ptiqtel
За този сайт не бих дал и 1 стотинка...
 
Тук ставаше въпрос за начина на рекламиране(18+ много ясно че 90% от хората ще кликнат) и по този начин се получават нереални посетители...
Едит:
Ако текста беше свързан с сайта и да описва за какво се разправя в него нищо лошо... но така...
 
CrAzY-MaST каза:
Тук ставаше въпрос за начина на рекламиране(18+ много ясно че 90% от хората ще кликнат) и по този начин се получават нереални посетители...
Едит:
Ако текста беше свързан с сайта и да описва за какво се разправя в него нищо лошо... но така...
Точно обратното от това направено от брат ми се оказа че от това имаме посещения едва 6-7. Не съм го правил аз а брат ми който обикновено му давам да качва видео вицове на сайта
 

Горе