Продавам домейн с готов сайт на CMS

600 лева .... кое струва толкова? Смешния инфо домейн за левче? Или цмс-а?

Или Големите възможности? То поне Потенциал да имаше.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Да добавя, че сайта е на Друпал и има големи възможности. От админ панела може да сменяте или коригирате дизайна, keywords и т.н. Има си всички мета тагове, robots, XML sitemaps. Няма друга такава тема в България, а цената е само 600 лева с домейна. Може да се качи и без домейна за по-малко.

Приятел, да не си объркал нулите след шестицата. Тук можеш за тези пари да си вземеш разработен сайт с прилични посещения и класиране в Гугъл. като те гледам тогава аз за моят сайт за обяви трябва да му търся 6 000 лв. :):)... Твоята безплятна система и домейна от 1.17$ е не повече от 10-20 лв...даже и тези пари са много. Успех с продажбата.
 
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

bezplatni.info - и вътре се продават разни пакети, нещо има противоречие между съдържание и domain. Доста недомислици . Определено 600 лв няма кой да ти даде за сайт който се прави за 20 мин.
 
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Свобода на пазара :beer:
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Вътре каквото пише съм го сложил просто да не стой празен, цената е заради темата, няма друга такава в БГ.
Всички пакети, който ги има вътре ще бъдат извършени за популяризацията на този сайт след като се сложи новото съдържание на този който го закупи.

Напоследък се чудя някои обяви на майтап ли се пускат или....
 
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

сайта вече го няма :roll:
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Добре де ще намаля на половина, но системата си заслужава. Няма да намерите друга такава.

Що бе, аз току що я намерих същата система: http://drupal.org/download

ПП: Който посети линка нека да ми преведе 599 лева. Ще му дам бонус домейн инфо! :lol:
Даже ще му направя безплатно СЕО + МЕО (Mind Evolved Optimization)
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Що бе, аз току що я намерих същата система: http://drupal.org/download

ПП: Който посети линка нека да ми преведе 599 лева. Ще му дам бонус домейн инфо! :lol:
Даже ще му направя безплатно СЕО + МЕО (Mind Evolved Optimization)

Много си лош с момчето..тъкмо щеше да вземе 6 стотака и ти..к'во напрай..
 
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

България е демократична страна със свободен пазар
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн с готов сайт на CMS

Не заради друпала е цената, а заради темата на друпала, всичките допълнителни модули, домейна, хостинга и т.н.
Нямаше нужда да търсиш, ако забеляза на самия сайт са предложени 10 варианта с безплатни CMS и линк към друпал.
Никой не спирам да си направи сам подобна.

Ти или хич не си в час или мислиш, че си пуснал въдицата в блатото с баракудите....

п.п. Поне знаеш червените точки как се дават, но да беше писал по уместна причина.
 

Горе