Продавам домейн football-bg [dot] com (+ сайт)

ventsi8423

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
До края на миналата година имаше сайт базиран на joomla. Показателите бяха следните:

Приход: около 50лв/м от sms прогнози
UIP: 200-300 на месец
PR в момента: 2
Регистрирани потребители: около 400
Сайт-а беше активен около 2 месеца, въпреки че домейн е на повече от година

Та към края на годината си дръпнах печалбата от около 90лв и някъде около това време някакъв хитрец реши да го хакне. Аз тогава нямах време да се занимавам и го зарязах.

Та сега по същество:

Нека го направим търг за да е по-забавно.

1. Основно се продава домейн-а - имайки в предвид, че вече е изтекъл го давам за минимум 50лв (изтекъл неизтекъл на мое име е и си е мой поне за сега :)).
2. Сайт-а + домейн-а - имайки в предвид, че сайт-а е на joomla и т.1 цената е минимум 150лв.

Може да наддавате и за двата варианта като моля наддавайте директно тук.

Имам и една молба:
Няма нужда от спам. Празните приказки са напълно излишни. Достатъчно е "За домейн-а давам 60лв" или "за двете давам 160лв". Нали това е пазар, не е говорилня.

Търга е до края на месеца. Ако няма желаещи го подарявам на приятел.
 
От: Продавам домейн football-bg [dot] com (+ сайт)

И как продаваш сайт на който няма нищо
 
От: Продавам домейн football-bg [dot] com (+ сайт)

"До края на миналата година имаше сайт базиран на joomla."

"Та към края на годината си дръпнах печалбата от около 90лв и някъде около това време някакъв хитрец реши да го хакне. Аз тогава нямах време да се занимавам и го зарязах."

Сайт-а е на zip файл. Домейн-а е изтекъл. Към момента не съм подновявал, но ми се пази 1 месец и мисля, да го подновя другата седмица. Моля, четете по внимателно и без глупави коментари.
 
От: Продавам домейн football-bg [dot] com (+ сайт)

Колега видях че молиш да не спамим, ама не се сдържах. Държиш една свалена джумла и искаш да я продадеш. Домейна е изтекъл ако някой ти даде 50лв. ще дадеш 15 лв да си подновиш домейна и ще дадеш безплатната джумла на това се вика оптимист!
Пожелавам ти успех ако успееш и аз почвам да правя бизнес като твоя.

Продавам нищо искам пари насреща

Колега първо си поднови домейна, инсталирай си пак джумлата да се види и темплейта. Та тогава кажи продавам сайт и искам толкова пари…. Когато има какво да предложиш. Който реши може да си вземе домейна след месец съмнява ме да го подоновиш.
 
От: Продавам домейн football-bg [dot] com (+ сайт)

Как да сме сигурни че някога е имало сайт на джумла който вече го няма.
А как да сме сигурни че този сайт е бил на твое име?
А как да сме сигурни че ще продадеш домейн, след като дори не е на твое име?

Оптимист...
 

Горе