Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

treach

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Извинявам се за темата. Не и е мястото в този форум.

Живи здрави и умната. Ако искате изтриите темата.
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

Така ли се пише обява? И ти си от оная групичка с "евтините" домейни. Слез на земята. Вече ме е яд, че ти дадох положителна репутация в една тема. Този дизайн е не повече от 100лв. А освен, че е от така скъпоЦЕННИТЕ БГ домейни, този не виждам, с какво толкова е по-специален от всички останали БГ домейни, на които цените са с пъти по-малки от твоята.

Продавам домейна: blablabla.BG .
Продавам го на цена от 10 000BGN и за по-малко не го давам. Не подлежи на коментар.

Ай сиктир...
 
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

много бре човек :( баси тия пари за нищо ги нямате?
 
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

Ако правиш подобни дизайни за 100лв дали ще е възможно да те ползвам за дизайнер за напред:) Ще си плащам с кеф. Говориме за дизайн + css + html, валиден и да работи добре на всички browser-и.
Дори да го мога, а аз го мога ще предпочета да ти дам 100лв и да не се занимавам:)

Съвсем сериозно.

п.п.
AMOUN за съжаление 5000лв са две заплати и дори по-малко. Цената не е задоволителна, но се съобразявам с реалността.
 
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

AMOUN за съжаление 5000лв са две заплати и дори по-малко. Цената не е задоволителна, но се съобразявам с реалността.

Колкото ти стува домейна толкоз и дизайна, на кое казваш дизайн на едното меню с бек с градиентче ли??? А каква цена би била задоволителна според теб за домейна? 15, 20к?
 
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

Неска пак най-добрите вицове са в тоя раздел.
 
след 2 седмици ще има - последно 3000 , а след месец - 1500
много сме ги виждали текива :)
 
От: Продавам домейн novosti.bg и дизайн към него.

бързи смели сръчни.... само при мен ли не се отваря този домейн за да видя дизайна...
 

Горе