Продавам домейн

fun

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
кучки.com - изтича януари. Имам и други на адулт тематика, само трябва да намеря къде съм си запазил списъка с домейни. Контакти - на лична.
 
От: Продавам домейн

кучки.com - изтича януари. Имам и други на адулт тематика, само трябва да намеря къде съм си запазил списъка с домейни. Контакти - на лична.


На кирилица ли са домейните?
 
От: Продавам домейн

Да, на кирилица. ами търся им максимална цена, знаете как е . който следи състезанието, знае, че не им мърда класиране в 10ката без усилия и топ 1,2,3 само с няколко регистрации тук таме. Предпочитам да ги продам на разбирач, който знае как да монетизира такъв трафик и му се занимава. За пари не съм закъсал, тъй че даже съм склонен да ги продам на лизинг, ако някой смята, че може да ми се има доверие и няма кинти в момента да закупи пакета.
 
От: Продавам домейн

Каква файда са сложа примерно 100 лева. Ако си разбираш от областта, знаеш колко струва такъв домейн и ще ми направиш предложение на лична. Иначе само бамбим.
 
От: От: Продавам домейн

Каква файда са сложа примерно 100 лева. Ако си разбираш от областта, знаеш колко струва такъв домейн и ще ми направиш предложение на лична. Иначе само бамбим.
То тука разбирачи "няма", само тарикати.
По висока цена от 5лв едва ли ще ти предложат. А аз даже и 0.01лв не бих дал за домейн със смесени букви.
 

Горе