Продавам домейн !

iasen_h

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Така продавам домейн .com .net .org начи домейна си избирате вие името ;) не регнат избирате името регвате го и го получавата за 1 година е домейна .... домейна ще е от СуперХостинг така че ще е качествен не някав боклук ... избирате си името .com .net .org и го регвате 1 година ! начи във сайта на суперхостинг домейна е 16.90 лева аз ви го давам 14 лева ако някой иска да пише парите по пощенски запис може да се пуснат или по банков превод
 
Това не го схващам:
домейна ще е от СуперХостинг така че ще е качествен не някав боклук
От кога провайдъра е гарант за качеството на домейна?
Какво значи че домейна ще е от суперхостинг?
Управлението на домейните закупени от тях си е през enom, те нямат собствен контролен панел.
 
Кво искате ве казах ви домейна ще е от суперхостинг те го продават за 17 лева аз ви го давам 14 лева ... по избор казвате регистрирате сиг о и тва е ! аз съм го спечелил затва го давам по евтино щото няма кво да го права !
 
отнема си време да се разбере какво точно искаш :) аз помислих ,че си станал риселър на домейни през суперхостинг, но явно си спечелил домейн и сега трябва да избереш кой да е .
 
Аве продавам домейна 17 лева е от суперхостинг все едно го зимате от superhosting.bg само че за 14 лева питате защо намалям щото съм го спечелил от тях ... от форум .. ! спонсори суперхоостинг и затва за 1 година поръчка .com .net .org казвате име там регвате го и тва ако имате въпроси скайп levskaria_18 !
 
пич не се излагай . може да си вземеш домайн от godaddy за 10лв на година като използваш тяхните купони. Пак повярвай ми и те не са измислени.
а пъм ако мислиш да направиш голяма печалба за 2 лева . Успехххх
До никъде няма да стигнеш
 
какво ще кажеш за domoneybg.com :D Можеш да прочетеш повече за правенето на сайтове и да пишеш КАЧЕСТВЕНО съдържание и да си използваш домейна, не да вземеш 14 лв и да изпиеш 5 бири с тях :D
 
Абе някои тука ми писаха в скайп ама ме нямаше продавам домейна айде ше сваля до 11 лева ... тва е иначе е 17 лева в суперхостинг за 1 година е домейна вие избирате регвате го .. и тва е няма кво да го давам за награда вече давам доста за награда тука :) --> www.punkd.info искам да взема някой лев щото има доста домейни апак тоя ми е единствен .com и искам да му зема некви пари да мога да купя неква награда за играта ми предметна ... за домейна скайпа ми е levskaria_18 или е-мейла ми [email protected] продавам се още ако имате някав въпрос ... емайл скайп ....
 
браво не се отказваш!! продължавай така !! може някои да се излъжи да ти купи истинският домейн.
 

Горе