Продавам домейн

noname_dark

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продавам домеина muzi4ka-bg.eu. Цената е по договаряне. Закупен е от ICN
2915161z.jpg


Edit: Ако някой има интерес, може да ми пише на мейл: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн

Ама за бой са тея от ICN, надъхаха децата да ядът палачинки, ся иди им обеснявай, че домейните не струват и пукната стотинка
 
От: Продавам домейн

Погледнете датата, аз моя го взех на същата дата безплатно. Айде не лъжете бе!
 
От: Продавам домейн

Давам ти 5 лева, ако спреш да занимаваш форума с глупости. Това е в пъти повече от колкото може да вземеш на тоя боклук, който продаваш! Няма лошо да искаш да правиш пари, обаче правенето на пари започва с едно много важно действие - мисленето. Да беше помислил малко поне като си регнал тоя безполезен траш!
 
От: Продавам домейн

Давам ти 5 лева, ако спреш да занимаваш форума с глупости. Това е в пъти повече от колкото може да вземеш на тоя боклук, който продаваш! Няма лошо да искаш да правиш пари, обаче правенето на пари започва с едно много важно действие - мисленето. Да беше помислил малко поне като си регнал тоя безполезен траш!

Тоя безполезен траш, мислех да го правя сайт за музика, но просто нямам време и за това искам да го продам...
 
От: От: Продавам домейн

Тоя безполезен траш, мислех да го правя сайт за музика, но просто нямам време и за това искам да го продам...

Колко удобно оправдание...
 
От: От: Продавам домейн

Колко удобно оправдание...
А'ве я си глей работата ве! Като знаеш да работиш само с готови системи, и като си се регнал тука, к'во за голямата работа ли се имаш?! Сигурно не знаеш кво е боди таг... По-добре си трай ;)
 
От: От: Продавам домейн

А'ве я си глей работата ве! Като знаеш да работиш само с готови системи, и като си се регнал тука, к'во за голямата работа ли се имаш?! Сигурно не знаеш кво е боди таг... По-добре си трай ;)

А така, скарай му се на ThinkFast .. къде е тръгнал да се бута с тая неговата krachma.com и готови системи.. :D
 
От: Продавам домейн

Тя krachma.com не е моя, сложих линка на доброволно заради каузата против говорещото същество.

Какво общо има body таг-а с нелепото ти оправдание?
Дали аз знам какво е body таг или не, по никакъв начин не може да се свърже с твоя мързел и/или тарикатлъка ти.

Noke, ще ползвам златното ти правило.
 
От: Продавам домейн

Хахахаа... Моя мързел :D Моето момче, аз съм направил толкова сайтове, че ти тия сайтове няма да можеш цял живот да ги направиш
 

Горе