Продава се: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post ..

От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Горния пакет с 6 броя мисля са идеални за България, но като цяло почти всички домейни са за Английски сайтове, разширенията са: .com, co.uk, .net, .org.uk, .org, .info, .biz и имам и някакви .us, .es, .it
 
От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Понеже забелязах че съм пропуснал да дам безплатни изтекли домейни предните седмици, за компенсация ето пакета с 6-те домейна за България , ако на някого му харесат да си ги регва до преди 2-3 дни бяха свободни все още:
virtual-bulgaria.com
energyconferencebulgaria.eu
bulgariancommunityottawa.com
bulgariafocus.com
altay-bulgaria.com
htbulgarianplayers.com
Със здраве да си ги ползвате:p
 
От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Лек ъпдейт - вече имаме в базата над 55 000 изтекли домейни. Като цяло вече имаме и лека категоризация и по-лесно ще мога да намирам според зададените критерий. Имаме и доста cctlds от почти всички европейски страни.
На сайта са листнати съвсем малка част от това което имаме : http://www.qualityolddomains.com/top-offers/ и в следващите 3 дни предлагаме 20% намаления на всички с промоционален код: PREDPM20, намалението ще важи и за индивидуални поръчки.
Също така в следващата една седмица ще гледам да добавя в сайта поне още 200 домейна за може да ви улесня и да избегнем губенето на време в разговори. Така или иначе пишете ми на лично или в темата ако имате интерес към покупката на изтекли домейни.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Здравейте интересувам се от закупуването на име за домейн, но имам въпрос към вас. Имате ли нагледно как се отразява класирането на блогове със статии върху вашите домейни. Все пак имат линкове, които според вас са полезни за сайта, но аз искам да използвам домейна за блог който директно да развивам, а не за сателитка или някакъв вид редирект. Статиите по които ще се пише в блога са със слаба конкуренция (доста, доста ниска) и искам да знам как домейн от вас би се отразил на сайта ми. Ако сте развивали такива домейни и сте правили статистика или от ваши клиенти :)

Поздрави
 
От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Здравейте,
Ако ви намеря домейн според нишата в която ще пишете, ще имате идеален старт. Имаме няколко успешни опита с подобни сайтчета, домейните които давам са проверени за спам и за кофти линкове, и ако се възстановят в същата или подобна ниша са идеален старт за всеки сайт.
 
От: Продавам дропени домейни с линкове от Wikipedia, BBC, Techrunch, Huffington post

Доволен съм от предлаганата услуга. Домейна е български и има линкове от 24 часа от Труд и още няколко места. Надявам се да ми свърши работа.
 

Горе