Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

ggenchev

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам и/или заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop.
Цена - наполовина или по договаряне.
Имам версии 1.1.4 и 2.0.0 (която става и за Prestashop 1.6.0.14).
Понеже разработчика е задник и на 12 мейла ми върна само отговор, че иска скрийншоти с козметичния ми проблем с категориите, който имах.
Интересувам се от Ajax CSV Product Import, CSV Import PRO Module или просто подобен модул, който не носи "изненади" на закупилите го каръци.
Търся и някакъв модул за quickorder, ще се радвам някой да ми препоръча читав.
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

quickorder свързан с БД или не?
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Да, има модул Fast Order на PrestaLab.Ru несвързан с БД. Изпраща ти поръчката само на пощата.
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Да, има модул Fast Order на PrestaLab.Ru несвързан с БД. Изпраща ти поръчката само на пощата.
Сетих се, тествах една негова нулирана версия, нещо ме издразни.
Имаш ли друг с БД?
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Не, още се чудя дали да купя един. Но този без БД ползвам 2 години вече и съм доволен
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Предлагате ли го все още този модул Тотал Импорт Про за 1.6.0.14 . Понеже не мога да пиша на лично моля дайте ми скайп или мейл да се уточним.
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Предлагате ли го все още този модул Тотал Импорт Про за 1.6.0.14 . Понеже не мога да пиша на лично моля дайте ми скайп или мейл да се уточним.

Здравейте, съжалявам за късния отговор.Имам въпросната версия 2 за Преста 1.6.0.14, както и следващата - Total Import Pro 2.0.1.
 
От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

изтривам си поста. Ще си отворя нова тема
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

...изЕде ми хлЕба :(
 
От: От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Разполагам със следните платени модули:

One Page Checkout PS (Easy, Fast & Intuitive) Module - версия 2.1.4 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

Total Import PRO Module - версия v.2.0.2 ( съвместима за преста 1.6 )

One click product checkout module 1.2.9 - свързан с базата данни. http://addons.prestashop.com/en/express-checkout-process/17945-one-click-product-checkout.html ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

Advanced Pack 5 - Create bundles of products Module - версия v5.0.5 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

Content Pack (10 in 1) Module - версия v1.3.8 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

Magic Zoom Plus v5.5.18 - by Magic Toolbox - ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

NVN Import XML Products v2.5 L2 - все още не съм го ползвал

SEO EXPERT - версия 3.1.1 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

SEO Pretty URL Module v2.2 - by BVK Software - http://www.bvkyazilim.com/cart.....y-url.html

Newsletter Pro Module - Версия v3.4.4 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )

One page checkout for Prestashop Module - Версия 2.3.2 - ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 )addons.prestashop.com/en/checkout-modules/6841-one-page-checkout-for-prestashop.html

Cache Manager Версия v1.2.11 ( съвместим с преста 1.5 и 1.6 ) - http://addons.prestashop.com/e.....nager.html

SEO Manager Версия v2.4.9 - http://codecanyon.net/item/pre.....=Onasusweb

Разменям за други модули или срещу заплащане на 10% от цената им.

Това е назаконно. Ако ще препродаваш интелектуално собственос очаквай покана от районния съд в най -скоро време. Лек и приятен ден.
 
От: От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

...изЕде ми хлЕба :(

Sorry, до преди да пусна поста не можех да отворя нова тема във форума. Изтрих си поста и ще си отворя нова тема. Ако колегата който ме е цитирал, ако иска и той може да го редактира.
 
От: От: Продавам/заменям Тотал Импорт Про модул за Prestashop 1.6.0.11+

Шегувах се, няма проблеми! :)
Sorry, до преди да пусна поста не можех да отворя нова тема във форума. Изтрих си поста и ще си отворя нова тема. Ако колегата който ме е цитирал, ако иска и той може да го редактира.
 

Горе