Продава се: Продавам идея за бизнес в Тик Тоk за изкарване на мн пари

Nikolay.dimitrov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Продавам страхотна бизнес идея за изкарване на много пари от Тик Ток. Който е запознат, знае как хората там изкарват пари от пращане на гифтове при битки или подобни неща... Това, което съм измислим го няма в момента в цялата платформа на Тик Ток и ще породи невероятен интерес от хората и ще донесе доста добри доходи. Между 500 и 2000лв на ден, според зависи от наплива на хора. Изготвил съм целия проект и за един ден може да се направи да работи. Просто имам друг бизнес и целодневно се занимавам с него, а именно този с Тик Ток иска време и затова реших да го продам на някой и ще се радвам да видя как ще работи. Цената за която я продавам бизнес идеята е 10 хиляди. лв. И да ви се вярва и да не ви се вярва-пишете ми да ви дам малко инфо, на тези които имат интерес да изкарват добри доходи. За подробности и повече информация се свържете с мен на посочения емайл: [email protected]
 
Здравейте. Продавам страхотна бизнес идея за изкарване на много пари от Тик Ток. Който е запознат, знае как хората там изкарват пари от пращане на гифтове при битки или подобни неща... Това, което съм измислим го няма в момента в цялата платформа на Тик Ток и ще породи невероятен интерес от хората и ще донесе доста добри доходи. Между 500 и 2000лв на ден, според зависи от наплива на хора. Изготвил съм целия проект и за един ден може да се направи да работи. Просто имам друг бизнес и целодневно се занимавам с него, а именно този с Тик Ток иска време и затова реших да го продам на някой и ще се радвам да видя как ще работи. Цената за която я продавам бизнес идеята е 10 хиляди. лв. И да ви се вярва и да не ви се вярва-пишете ми да ви дам малко инфо, на тези които имат интерес да изкарват добри доходи. За подробности и повече информация се свържете с мен на посочения емайл: [email protected]
от другия си бизнес повече от 2000 лв на ден ли печелиш?
 
Здравейте. Продавам страхотна бизнес идея за изкарване на много п
Здравейте. Продавам страхотна бизнес идея за изкарване на много пари от Тик Ток. Който е запознат, знае как хората там изкарват пари от пращане на гифтове при битки или подобни неща... Това, което съм измислим го няма в момента в цялата платформа на Тик Ток и ще породи невероятен интерес от хората и ще донесе доста добри доходи. Между 500 и 2000лв на ден, според зависи от наплива на хора. Изготвил съм целия проект и за един ден може да се направи да работи. Просто имам друг бизнес и целодневно се занимавам с него, а именно този с Тик Ток иска време и затова реших да го продам на някой и ще се радвам да видя как ще работи. Цената за която я продавам бизнес идеята е 10 хиляди. лв. И да ви се вярва и да не ви се вярва-пишете ми да ви дам малко инфо, на тези които имат интерес да изкарват добри доходи. За подробности и повече информация се свържете с мен на посочения емайл: [email protected]

ари от Тик Ток. Който е запознат, знае как хората там изкарват пари от пращане на гифтове при битки или подобни неща... Това, което съм измислим го няма в момента в цялата платформа на Тик Ток и ще породи невероятен интерес от хората и ще донесе доста добри доходи. Между 500 и 2000лв на ден, според зависи от наплива на хора. Изготвил съм целия проект и за един ден може да се направи да работи. Просто имам друг бизнес и целодневно се занимавам с него, а именно този с Тик Ток иска време и затова реших да го продам на някой и ще се радвам да видя как ще работи. Цената за която я продавам бизнес идеята е 10 хиляди. лв. И да ви се вярва и да не ви се вярва-пишете ми да ви дам малко инфо, на тези които имат интерес да изкарват добри доходи. За подробности и повече информация се свържете с мен на посочения емайл: [email protected]

Нов потребител с профил в абв , 10 000 лв .
 
Хахаха умник, тук балъци няма бе. 2000 лв на ден за 5 дни избиваш 10 бона които искаш. За 6 месеца ставаш бохем сваляч в много кинти.
Ей писнало ми е от малки тарикатчета. Продавал той бизнес идея Хаха
 
виждам в теб един бъдещ милиардер :) Да не ни забравиш само ... :)
Няма, винаги помня от къде съм тръгнал 💵😁
 

Горе