Продавам изгодно 2 блога.

lubo935

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам 2 блога понеже нямам време да се занимавам да публикувам и да ги развивам. Блоговете са следните:

1. chalgoteka.net - Продава се с домейна, който изтича на 09.10.2010г. Блога има около 650 публикации. Едно условие - 2 линка, които трябва да седят до юни тази година. Блога е регистриран е във всички социални мрежи и търсачки. Приходите от адсенс са около 3$ на месец. Стартиран на 07.11.09г.
Цена: 30лв

2. bg-link.blogspot.com - Регистриран е в някои социални мрежи, не всички. Приходите от адсенс са около 2-3$ на месец. Стартиран на 27.03.09г.
Цена: 20лв

Блоговете имат добри посещения при положение че не се занимавам с тях. Броячите и на 2та са отключени.
При покупка на 2та блога - Цена: 40лв
Плащането става чрез епей или пейпал.
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Все още не са продадени блоговете. Имам няколко оферти, на които отговорих, но не ми е върнат отговор.
Ако има още желаещи да ми пишат на ЛС
Относно бг-линк цената е същата, а за чалготека-който даде 40 или повече лева е негова понеже копувача се бави с отговора.
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Имаш поща на мейла от who.is на Чалготеката

Имаш отговор.
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Давам 30 лв. за чалготеката.

Не ме устройва имам по-високи оферти, за които чакам потвърждение.
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Продадено! Цената ме устройва. Виж си само мейла!
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Сделката е финализирана блоговете трансферирани.

Удоволствие е да се прави бизнес със lubo935 - бързо и без усложнения... пак ще се възползвам ако има други предложения
 
От: Продавам изгодно 2 блога.

Както разбрахте блоговете са продадени. Благодаря на всички за вниманието за отправените оферти.
 

Горе