Продавам интернет книжарница

Pavlin

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Продавам работеща интернет книжарница (4 000 заглавия, над 130 регистрирани потребители).
+ фейсбук страница с 600 + приятели
+ блог-анкета Книга на годината (над 1 000 регистрирани потребители)
+ договорени отстъпки с всики по-големи издателства
PR2, Domain Age: 2,5 години, 400+ посетители/дневно
Книжарницата работи под ZenCart.
Платени домейн и хостинг до Октомври.
Минимална цена (за всичко): 700 лв.
За повече информация - пишете лични съобщения и ще Ви отговоря.
 
От: Продавам интернет книжарница

Аз се интересувам от книжарницата. Моля те изпрати ми на лични някакви координати за връзка с теб (e-mail, телефон).
 
От: Продавам интернет книжарница

кака така хем от куриерска фирма доставката? хем е безплатна за поръчка над десет лева?
Сами ли обикаляте да ги разнасяте книгите?
ако е с фирма... при договорена отстъпка 25 %
2,50 печалба?
коя фирма ви разнася тогава поръчките за 1 левче в София?
Аз защо давам 4 лева и то при положение че съм ценен клиент и ползвам отстъпки ?
 
От: Продавам интернет книжарница

Много хора питат едни и същи неща, затова пояснявам:
- поръчките за София ги разнасяме с наш транспорт (затова доставката е безплатна), а за страната ползваме куриери (BULPOST)
- всеки онлайн магазин си има своя политика - някои правят отстъпки, ние разнасяме безплатно.
- не очаквайте колосални приходи в първите месеци. Все пак от няколко месеца книжарницата е на самотек. Няма нови книги, няма реклама, няма промоции ... Просто нямам време вече да се занимавам
- В този смисъл не продавам разработен бизнес, а по-скоро домейн на 3 години с добра индексация в Google, база данни от клиенти и потенциални клиенти _над 1000 имена, с e-mail-и и декларирано съгласие да получават рекламни съобщения), добро име сред потребителите и партньорите, както и инициативата КНИГА на Годината, която се посреща много добре от издатели и читатели.
- Останалото зависи от вас
- Ако Ви се занимава, харесвате този бизнес и имате нужното търпение - аз съм насреща. ще помагам с информация и контакти ...
 

Горе