Продавам книга за линк билдинг :)

Sammy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте, реших и тук да пусна книгата, която предлагам за линк билдинг в дигитал пойнт - http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1885604.
Ето две от ревютата:

Review:
The eBook is awesome and unique as told by OP earlier. It is 5 pages eBook guiding you how to get link from certain sites. The eBook will wrok n any site which "Top Commentators" plugin in it. Everyone in Link Building would be knowing about "Top Commentators" plugin but here OP has given a nice trick to get your link on the top with just one comment. And also OP has provided a essential software with the eBook.

So, all and all it is Must Buy for link builders and other members who are looking for links.

Ratings: 9.5/10

My Review

This is really unique method and I never knew it before! It's 5 page ebook along with the software. It's to do with "top commentator" trick, but this one got nice twist. The method can be considered gray hat, but it would be okay for Google.

If you want to get something different for your link building, try this one! It's a steal for such that price!

Rating: 9/10

Цената за първите 5 бройки е $10, за следващите - $15, за по следващите - $20
и за последните 5 - $25 :) Плащане по епей.бг или пейпал.ком :)
П.С. Става въпрос за линкове за английски сайтове, но линка е линк, аз лично съм тествал и за български и действа :)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

имаш ли право от собственика да я продаваш?
такива книги от дп пойнта имам с стотици..взема и аз да ги продавам.
 
Кажи заглавието и автора на книгата, така да се стреля на тъмно с покупката на "нещо"... не виждам кой ще го направи.
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Ще е интересно, ако се окаже той авторът. Беше се пробвал да пише книга.
I have discovered this method by accident and now I am going to introduce it only to...
 
Ако си е негова - евала! :)
Sammy, като за нас няма ли да пуснеш нещо отстъпчица. :p
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Е заради мненията от горе няма да пусна нещо отстъпчица, модераторите да затварят темата...писна ми от вас, ебаси тъпанарите :Х
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Е заради мненията от горе няма да пусна нещо отстъпчица, модераторите да затварят темата...писна ми от вас, ебаси тъпанарите :Х
- каза авторът и се покри.
 
От: Re: Продавам книга за линк билдинг :)

Тъпанар, ако ти пратя книгата знам, че си злобен комплексар и ще я пуснеш фрий насам натам, аз съм я писал книгата, а ти може да хванеш едно въже и да се обесиш някъде, защото такива отрепки като теб не заслужават да живеят. Нали си преводач можеше поне темата на сайта да си преведеш... загубеняк смотан...
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Ако някой иска книгата, може да ми пише в Digital Point, от тук няма да поема поръчка за книгата!
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Никой няма нужда от изпъстреното ти с олигофрения четиво. Знаем, че не можеш да пишеш и не е нужно отново да го доказваш. Просташкият ти език и детската ти особа не са за този форум.
Никъде не съм писал, че съм преводач.
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Пише, че правиш преводи.. това какво е.. хммм май преводач... :OOOOOOOo Не може да бъде.. човек, който превежда статии да се нарича преводач... не... това не е истина :О
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Пише, че правиш преводи.. това какво е.. хммм май преводач... :OOOOOOOo Не може да бъде.. човек, който превежда статии да се нарича преводач... не... това не е истина :О
Абсолютен кретен си Сами. :)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Така е.. и си го признавам, ама ти си комплексар и мишка, ама няма да си го признаеш нали? Защото често отричаме реалността ;)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Аз чакам да доде ред за 20-доларовите бройки - искам да видя тъдявашни ревюта фърст.
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Тук няма да ги видиш... като се прибера от морето ще пусна тема във warriorforum, там единствено някой може да оцени този ресурс, в ДП двама човека го харесаха :)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Не ща мнения на разни незнайни чобани - искам тукашни хора да оценят. Поне знам на кой да вярвам.
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Хахахахаха ако не вярваш на онези там... тука повечето са светлинни години назад, тези които разбират надали ще я видят тази тема ;) Сега ще дам на DR_GIGGULS да я види, аз съм му казвал за метода, той може да го оцени както трябва, ако искаш него го питай ;)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Дай едно копие на учителката си по Английски, за да видим, дали ли ще ти пише 3 или 4.
 

Горе