Продавам книга за линк билдинг :)

От: Продавам книга за линк билдинг :)

Ти що не отидеш при психолога си, за да видим къде ще прати дали в лудница или някъде другаде :?
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Ок, дай да видим Гигълс кво ши кажи...
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Съжалявам, налага ми се да edit-на мнението си, защото не разбрах за коя книга точно става въпрос.

Напоследък нямам възможност да посещавам форума, затова накратко.

Гигълс казва, че е straight-to-the-point, книжката е кратка и приложима. Методът не е блекхет, може да се сметне за малко неетичен, но общо взето няма проблем. Не открива топлата вода, но представя много ценен съвет за изпълнението му.
Пробван е, работи, пък и няма изгледи скоро да спре да работи.
 
Последно редактирано:
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Ти що не отидеш при психолога си, за да видим къде ще прати дали в лудница или някъде другаде :?

тц, не го искат и там, затова се подвизава още тук :D
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

По скоро може да е докарал психиатъра/психолога си до самоубийство :D
 
От: От: Продавам книга за линк билдинг :)

Казваш: "Пробван е, работи, пък и няма изгледи скоро да спре да работи."
Искам да попитам каква му е целта на този метод за изграждане на беклинкс ? и това ли имаш предвид под работи ? отчитат се и т.н. ?
Втория ми въпрос е върху нов сайт току що пуснат или стар сайт на поне година беше пробван метода ?
Третия ми въпрос е имаше ли увеличение на посетителите, изкачи ли се в Гугъл от кое място на кое място ?
А прогнозата ти е доста самонадеяна че скоро тоя метод няма да спре да работи.
Съжалявам, налага ми се да edit-на мнението си, защото не разбрах за коя книга точно става въпрос.

Напоследък нямам възможност да посещавам форума, затова накратко.

Гигълс казва, че е straight-to-the-point, книжката е кратка и приложима. Методът не е блекхет, може да се сметне за малко неетичен, но общо взето няма проблем. Не открива топлата вода, но представя много ценен съвет за изпълнението му.
Пробван е, работи, пък и няма изгледи скоро да спре да работи.
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Еми ако Гугъл спре да отчита линкове от сайтове с висок PR, може и да спре да работи..ама тежко ни тогава :)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

Сами, ти какъв опит имаш в SEO-то и линк билдинга като цяло, че си решил да напишеш книга, която продаваш при това?
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

90 процента съм сигурен ,че става въпрос за adsense gray hat , и за метода се досещам , като си припомня сайтовете на Сами =)
 
От: Продавам книга за линк билдинг :)

светнете и невежите де :)
 
Хейтвате, хейтвате та даже ме накарахте да напиша мнение за първи път от доста месеци насам...

Та да поздравя някои хора в темата:

when i pull out them hataz feel misserable, cause the top on my lack is invisible, old school, but the dash still digital...
 

Горе