Продавам кодиран дизайн без psd !

sale

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ами какво да ви обеснявам продавам кодиран дизайн, без псд .. дизайна е хубав, е вие ще си прецените .. ето снимки :

Снимка1 - Горначаст : http://store.picbg.net/pubpic/75/CA/7c469d05a8f075ca.PNG

Снимка2 - Долначаст:
http://store.picbg.net/pubpic/F2/57/38de4059dbd5f257.PNG

Дизайна се състой само от 1 страница.. index.html затова цената е

20 лева.
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

Когато си "мъчите" да продавате дизайн поне предлагайте нещата както трябва
- ако от това нещо ще се гради сайт едва ли ще му помогне на човека само 1 страница
- тестван ли е под различни браузери
- как е кодиран ?
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

Давай линк като е фрее .. и аз ще си го сваля :wink: а пък за другото мнение .. ти явно неси запознат с изобщо никакви програмиращи езици .. защо мислиш, че една страница няма да помогне .. ти какво искаш сичките страници ли ? неможеш да драснеш два реда код, след като гледаш готов, направен код ? изобщо несам знаел, че е фрее, тей като ми го пратиха по скайп в замяна на друг дизайн ... но както и да е ..
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

дай да го видим лайв де
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

Ти мене за тъп ли ме имаш ? 1.во - Нямам реално ип за да ти дам да го видиш на "ЛАЙВ" .. 2.ро - И да имах нямаше да дам, заради крадливи .. пед*****а, неказвам, че си такъв, но като видя, че имаш 206 мнения веднага разбирам, че неси хванат от улицата и знаеш, че ако дам демо ще го гепаш .. е да изчакаме bdaa да даде линк да си го свалим всички с някаква системка даже :) дори и аз ще съм доволен :)
 
От: От: Продавам кодиран дизайн без psd !

@sale хайде помисли пак, разработвал съм достатъчно проекти за да ти кажа че с 1 страница нищо няма да стане, поне не нищо хубаво
Дизайнера с който работим в момента ни прави по 3-4 мин за елементарен проект
- страница с профили
- страница с форми
- страница с листване на съдържанието
- начална страница

но не че мога да използвам дизайна ти за сериозен проект - то и цената за това му е 20лв, за другите може и да е добре дизайна, но не и за мен
Давам ти съвети, нищо лично

- кажи как си кодърал дизайна - боксов мосел ли си ползвал ? таблици, пълно позициониране ? ниво на HTML/XHTML CSS ???
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

пич, нямаш пари недей, пиши ок ? болиме к**а за твоето мнение ..
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

Ти мене за тъп ли ме имаш ? 1.во - Нямам реално ип за да ти дам да го видиш на "ЛАЙВ" .. 2.ро - И да имах нямаше да дам, заради крадливи .. пед*****а, неказвам, че си такъв, но като видя, че имаш 206 мнения веднага разбирам, че неси хванат от улицата и знаеш, че ако дам демо ще го гепаш .. е да изчакаме bdaa да даде линк да си го свалим всички с някаква системка даже :) дори и аз ще съм доволен :)

1. на въпроса дали те имам за тъп предполагам че не желаеш да ти отговоря искрено.
2. как смяташ да продадеш кодиран дизайн като не искаш да го покажеш?
3. какво общо има ИП то, има достатъчно безплатни и хостинги и домейни
4. ако съм решил да го открадна не ми трябва кода, мога и сам да си го напиша
5. малко за самия дизайн, 4естно казано не струва :) нищо лично, единственото което ми допада е логото което някакси ми стои настрана от всичко останало, просто от него лъха малко про, което не може да се каже за останалите елементи на дизайна, това е и причината поради която се отнасям доста скептично за самия кодинг, извинявам се ако бъркам някъде.

и последно нито съм от улицата нито от гората, не може да продаваш нещо без да го покажеш на хората
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

пич, нямаш пари недей, пиши ок ? болиме к**а за твоето мнение ..

1во имам пари и едва ли ще е голяма загуба да даде човек 20лв
2ро ако така се изразяваш за/с бъдещи клиенти едва ли ще имаш успех

Поздрави и спирам за да неразводянвам темата , тя е достатъчно разводнена
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

пич, нямаш пари недей, пиши ок ? болиме к**а за твоето мнение ..

Такива като тебе са за бан , не стига ,че продаваш безплатни неща ,а и се заяждаш без причина.
 
От: Продавам кодиран дизайн без psd !

Не само, че се заяжда и се държи некоректно, като продавач но и последните му 10-тина мнения не показват сериозни намерения тук.
 

Горе