Продавам компютър

vital

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам компютър с подаръци към него. Подаръците са монитор, 2 колонки със суббуфер, клавиатура и мишка.

Компютър
Процесор: AMD Athlon XP, 1800 MHz (13.5 x 133) 2200+
MB: ECS L7VMM2
Капацитет hdd1: 40 GB PATA ST340015A
Капацитет hdd2: 250 GB PATA WDC WD2500AAJB-00WGA0
Капацитет ram: 1 GB SDRAM
Видео карта: NVIDIA GeForce FX 5200
Oптимално дисково устройство: NEC DVD RW ND-2500A

Монитор (CRT)
LG Flatron F720P 17''

Цена: 300лв.

Който има интерес нека ми пише "Лично съобщение". :)
 

Прикачени файлове

  • P9120008.jpg
    P9120008.jpg
    34.1 KB · Преглеждания: 51
  • P9120010.jpg
    P9120010.jpg
    96.9 KB · Преглеждания: 30
  • P9120006.jpg
    P9120006.jpg
    59.7 KB · Преглеждания: 21
Последно редактирано:
От: Продавам компютър

само питам - колко струва само процесора?

Не зная колко струва само процесора, тъй като машината е купувана заедно с всичките й части, но зная че не е скъп. :)
 
От: Продавам компютър

:) по добре го разхвърляй на части, надали някой ще си го купи цял. И между другото напиши каква е рамта, диска и т.н. ;)
 
От: Продавам компютър

тои ги е написал човека.още в първия си пост:)

;) ама тия дискове САТА ли са или ПАТА? тая рам каква е? ДДР2 ДДР3 СДРАМ? дъното какво е? написъл е колко са големи не какви са. Аз продавам един сайт ще го купиш ли?
 
От: Продавам компютър

;) ама тия дискове САТА ли са или ПАТА? тая рам каква е? ДДР2 ДДР3 СДРАМ? дъното какво е? написъл е колко са големи не какви са. Аз продавам един сайт ще го купиш ли?

Информацията в първия пост е коригирана :)
 
От: Продавам компютър

Какви сати какви ддр-ки на тоя 8 годишен таралясник :)
братле виж не си мисли че ти спамя тук тема
щото няма го продадеш това чудо посмъртно за тия пари!!!
ти ако му вземеш 150 лева трябва да си опечеш агне и 10 литра тежко вино да изпиеш...
 
От: Продавам компютър

Това си е бая стар компютър, който ако някой купи за тия пари, значи е доволно луд.
С тая бавна памет и тия стари дискове, дето сигурно са на чалъм да се опърчат и с тоя
АМД Котлон си е направо за боклука :D Отделно тоя монитор не струва повече от 15 лева.
Мани ами дъното Елиткитак струва най-много покъртителните -3 лева, защото е една
от най-боклучавите марки на пазара. Видео карта по-хубава от тази на старо
пък се намира за около 10 лева.

Единствено можеш да продадеш паметта на някой закъсал за някой Линукс машина
на около 10 години.....
 
От: Продавам компютър

Това си е бая стар компютър, който ако някой купи за тия пари, значи е доволно луд.
С тая бавна памет и тия стари дискове, дето сигурно са на чалъм да се опърчат и с тоя
АМД Котлон си е направо за боклука :D Отделно тоя монитор не струва повече от 15 лева.
Мани ами дъното Елиткитак струва най-много покъртителните -3 лева, защото е една
от най-боклучавите марки на пазара. Видео карта по-хубава от тази на старо
пък се намира за около 10 лева.

Единствено можеш да продадеш паметта на някой закъсал за някой Линукс машина
на около 10 години.....

Благодаря за мнението Ви! Не виждам защо коментирате след като няма да го купувате, а и честно казано никой не Ви кара на сила. Да не говорим че може на някого да му свърши работа този компютър, това че на Вас няма да ви свърши и че вероятно имате последен модел компютър не означава че всеки има и може да си го позволи. Аз обявявам нещо за продажба, ако има желаещ да го купи - ок, ако няма - едва ли е ваша работа. И все пак благодаря за мнението, което сте оставили.
 
От: Продавам компютър

Какви сати какви ддр-ки на тоя 8 годишен таралясник :)
братле виж не си мисли че ти спамя тук тема
щото няма го продадеш това чудо посмъртно за тия пари!!!
ти ако му вземеш 150 лева трябва да си опечеш агне и 10 литра тежко вино да изпиеш...

Благодаря и за Вашето мнение :)
 
От: Продавам компютър

50 лева му иска ама и на 40 ще се навие !
имал съм такъв много са хубави.... е преди 6 години беше ама ... това друга тема :)
 
От: Продавам компютър

Принципно не спамя в темите на хората, но като гледам тука вече 2 страници има, така че някак не се чувствам зле :D
Та един съвет от мен. Продай големия хард отделно, а останалите чарколяци заедно като цял работещ слаб и старт компютър. Ако стотачка му вземеш на компа и 30-40 на харда, трябва да почерпиш.
Успех.
 
От: Продавам компютър

Принципно не спамя в темите на хората, но като гледам тука вече 2 страници има, така че някак не се чувствам зле :D
Та един съвет от мен. Продай големия хард отделно, а останалите чарколяци заедно като цял работещ слаб и старт компютър. Ако стотачка му вземеш на компа и 30-40 на харда, трябва да почерпиш.
Успех.

Благодаря Ви за съвета. :)
 
От: Продавам компютър

Ще се опитам да разясня нещо по отношение на компютъра. Стар е не споря! Ето защо и има подаръци към него, монитора е добър, самия компютър също. До преди 2-3 месеца работих на него и то с доста тежки графични файлове, също така и с 3D, проблем не е имало. Държи се много добре "за възрастта си". Някои биха се зачудили защо го продавам след като ми е вършил чудесна работа?! Ами причината не е че на компютъра му има нещо, продажбата е свързана с това че ще започна да пътувам много и реално няма да го ползвам, а няма смисъл да прашлясва, когато може да свърши работа на някого. Що се отнася до цената.. това е под средната цена, която ми дадоха от запитване към няколко фирми относно за колко мога да продам тази конфигурация, без да им казвам за нещата които подарявам към компютъра, тъй като аз не разбирам от пазара на хардуер за това се обърнах към фирми в областта.

И все пак благодаря на всички за мненията, така поне разбирам как вървят цените :)
 
От: Продавам компютър

Момчета, хайде да се спрем с ъпването на тази тема. Нека момчето продължи да си търси парите и да си благодари на ляво и дясно, но в момента просто му правите услуга :)
@vital - това не е насочено към теб, така че няма нужда да ми благодариш :)

Едит: 4естито ми 400 мнение :D
 

Горе