Продавам компютър

От: Продавам компютър

това е под средната цена, която ми дадоха от запитване към няколко фирми относно за колко мога да продам тази конфигурация, без да им казвам за нещата които подарявам към компютъра, тъй като аз не разбирам от пазара на хардуер за това се обърнах към фирми в областта.

)
във ФИРМА ТИ КАЗАХА ЧЕ МОЖЕШ ДА ВЗЕМЕШ 300 ЛЕВА ЗА ТОЯ ДАРАК?
СЕРИОЗНО ?
ВИЖ ИЛИ ХОДИ ГИ РАЗСТРЕЛЯЙ ТИЯ ДА НЕ СЕ МЪЧАТ ИЛИ ПОЧНИ БИЗНЕС - КУПУВАЙ ОТ ДРУГИ МЕСТА И ИМ ПРЕПРОДАВАЙ НА ТЯХ!!!

АКО БЕШЕ ДОШЪЛ ПРИ МЕН ПРЕДИ ДВЕ ГОДИНИ С ТОЗИ КОМПЮТЪР ДА МИ ГО ПРЕДЛОЖИШ нямаше да ти дам повече от 150 лева заедно с всички подаръци и дарчета към него ! а съм изкупил доста подобни кочини! може би щях да ти предложа отстъпка от 200 лева срещу твоя ако купиш нов от мен, но това преди 2 години ... а сега... сега е нагло да искаш повече от 150 разбери !
 
От: Продавам компютър

Благодаря за мнението Ви! Не виждам защо коментирате след като няма да го купувате, а и честно казано никой не Ви кара на сила
Виж кво пич. Това че ние няма да купуваме не значи, че ти може да се опитваш
да излъжеш свободно някой, във форум в който сме се събрали да си помагаме.
Тоя компютър, който продаваш струва максимум 100, 100 и малко лева. Не знам
какво си мислиш ама няма да ти мине номера. Лошото е че сигурно ще се намери
някой човечец дето не разбира, който ще излъжеш. Ама то на такива като тебе
рано или късно им се връща. Разбираш ли.

И я ми кажи утре като гръмне тоя диск дето е на 6-7 години и кой знае в какво
състояние, дали ще му е свършил работа на човека или ще му отвори такава.
И то за цена, която е в пъти завишена.

Отделно компонентите, които продаваш са уникално евтини поради простия факт
че са на световно безизвестни фирми предлагащи суперниско качество. За пример
ти давам скапаното дъно на Елитгруп дето си се набутал за него. Аре че се изнервих.
Играч......................... Не на мене.......................
 
От: Продавам компютър

1. Не Ви познавам лично нито един от вас, за това пиша в учтива форма!
2. Никого не се опитвам да лъжа, но явно мен са ме излъгали във 3-те фирми, които попитах за колко мога да го продам.
3. Никъде не е написано на колко години са дисковете, за пояснение ще кажа че диска от 250GB е от миналата година, това че е стар модел не означава, че е експлоатиран от годината му на издаване.
4. Ако администраторите на форума решат, че има нередности в постовете ми, нека спрат и изтрият темата.
 
От: Продавам компютър

Само един въпрос! Тия фирми като са ти обявили тая цена защо не ти го изкупят те :D
Кажи им че им го даваш за 250, път те да до продадат за 300 и горницата за тях :D :D

Аман......
 
От: Продавам компютър

Вероятно от фирмите са мислели че монитора е ТФТ
 
От: Продавам компютър

с това име Флатрон може и да са се объркали .
иначе по темата - пс-то можеш да го продадеш за повече от 150 лв..но на части и ще ти отнеме доста време.

Вероятно от фирмите са мислели че монитора е ТФТ
 
Аз бих ти дал 100 лева за туй чудо, ако имаш интерес пиши едно лс.
 
От: Продавам компютър

ако искаш ти дам 100лв. за всичко пиши, ако не си го запази няма да можеш да го продадеш за повече :)
 
От: Продавам компютър

Виждам че има желаещи за по 100лв да го купят. Тъй като не разбирам от хардуер за това реших да поразпитам още хора от сферата на сервизи и системни администратори и всички ме убеждават, че мога поне 230 - 250лв да му взема. Вероятно някой от вас ще напише "ами да ти го вземат те тогава", ами те си имат за това не ми го взимат. Машината наистина е запазена.. Съжалявам но не мога да смаля повече от тази цена. Ако има желаещ за тази оферта ок, ако ли не... здраве да е. Не желая отново да чета, че се опитвам да излъжа някого. Признавам си, не разбирам от хардуер, за това и потърсих съвет.
 
От: Продавам компютър

В офиса имах няколко такива компютъра и ги дарих на деца от http://save-darina.org/ след като ще заминаваш и няма да ти трябва, защо не го дариш вместо да седи и да събира прах ? Ще помогнеш на някой който не може да си го позволи и му трябва наистина.
 
От: Продавам компютър

В офиса имах няколко такива компютъра и ги дарих на деца от http://save-darina.org/ след като ще заминаваш и няма да ти трябва, защо не го дариш вместо да седи и да събира прах ? Ще помогнеш на някой който не може да си го позволи и му трябва наистина.

Наистина е добра идея :) Още утре ще се свържа с тях.. :)
 
От: Продавам компютър

И аз продавам компютър ето и конфигорацията
Main board -Gb 8IPE1000/865PE/FSB800DDR
CPU-CELERON 2,4GHZ/128K Cache
RAM-1GB DDR400
HDD-40GB Maxtor/720
FDD-1,44MB Teac
Video Card-Nvidia Geforce Fx5200/128m.TVout
Case-Ново е сменял сам го - PSU Fortron ATX-350PNF/350W
LAN-PCI RP 1624WK 10.100
CD-LG CD RW 52/24/52 IDE
CD-DVD ROM LG IDE 16/40
FAN-Evercool P4 AL/COPP/LOW/Noise

За връзка
Skype- levskar4eto_95(НА СИНА МИ ) немога да пиша Емаил но в скипе пишете или звънете по ГСМ
Мобилен-0896881028(Христо Балабанов)
Цена-140-150
 

Горе