Продавам лаптоп за 110 лв.

ivan01

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Fujitsu Siemens
14.1 in. TFT Active Matrix
Pentium III processor 933MHz
256Mb RAM
10Gb Hard Drive
ATI mobility 16Mb

+ зарядно

ако искате доставката да е безплатна - 110 лв.
ако вие поемате доставката - 100 лв.

Не пускам снимки още защото не знам дали има интерес ... защото е стар и става само за работа но не и за игри ...

Иначе не са проблем, още днес мога да го снимам ...

Има инсталиран хп вин, работи много добре, няма нужда от преинсталация, зарежда бързо.

Моля да пишат само заинтересовани !P240910_15.25_[01].jpgP240910_15.26.jpgP240910_15.27.jpgP240910_15.26_[02].jpgP240910_15.27_[01].jpg
 
Последно редактирано:
и на мен моля
 
Казал си видеото, а не си казал какъв е прожесора. При такива дърти лаптопи, които със сигурност не могат да се ползват за игри е абсолютно излишно да се гледа какво е видеото.
Батерията колко време държи?
Кажи точния модел (не може да не го пише по дребните етикети, освен ако не са чоплени и премахнати) и пусни снимки.
 
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

първия ми пост е променен! Ако има нещо питайте за каквото се сетите :)
 
Е ти чудни снимки качи, но ако се виждаше нещо на тях щеше да е супер. Явно си решил да пазиш параметрите в тайна :), поне снимай продуктовия номер по-добре, да си ги намерим. Там се вижда едно замазано Product No ... От къде ще го доставяш не каза и с какво.
 
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

кажи кое да снимам по-отблизо !

нищо не искам да крия....

доставям чрез Екон до която точка в България кажете!

едит: Fujitsu LIFEBOOK E6624 - това е модела

малко бях объркал параметрите,вижте новите в първия пост
 
Последно редактирано:
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

Е, че не е лошо лаптопчето :) Ако е само за работа, но за цената малко ме притеснява, че е леко завишена. Просто давам моето мнение :) За съвсем малко повече пари, може да се намери 2-3 пъти по-добър лаптоп.
 
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

ако батерията се зареди напълно, държи от до 30 мин, зависи за какво се ползва...
 
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

Колега пиши нещо да знам какво става . Проблем ли има?????
 
От: Продавам лаптоп за 110 лв.

И ,аз незнам от събота съм го заевил ,но нямам резолтат . Ще изчкам още ден два поне одговор да ми прати да знам къкво става.
 

Горе