Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексирани)

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте отново. Малко бях пооставил офертите по форуми, но му дойде сезона :)

Ето я и моята скромна оферта

Информация за сайта:
Creation Date: 2000-09-14
Посещения: 1 500+ уникални всеки ден, 110 000 импресии за предния месец
Пейдж ранк: 4
Индексирани страници: Около 139 000 резултата (0.13 секунди)
Допълнителна информация: Всеки ден се добавят по около 50 нови журналистически материала(страници за индексирване :) )

Информация за офертата:
Вид реклама: текстов линк, тайтъл и текст по ваше желание, do follow
Видимост и разположение на линка: Десен сайдбар, видим при зареждане на страницата без скролване надолу
Брой на линковете пуснати в продажба: 5 (5 са продадени, остават 0)
Цена на месец: 5 лв.

Допълнителна информация: възможност за фактура

Линк към сайта предоставям на ЛС при поискване от ваша страна
Възможности за плащане: paypal, epay

Възможно е да съм пропуснал важна информация, така, че ако имате нужда от допълнителна информация питайте.

Поздрави и успешен бизнес!
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Може ли сайта на ЛС?
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Може ли и на мен на лично
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

И мен ме интересува офертата пиши на лично сайта
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

И мен ме интересува офертата.
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Писах на всички, съжалявам ако съм пропуснал някой или съм пратил две лс-та на някой :)
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

А не може ли да пуснеш сайта в темата направо ...???
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Съжалявам, но не. Някой от колегите се притесняват от наказания от страна на "G" заради продаването на връзки и отказват да купуват :)

Ако желаеш, мога да ти изпратя сайта на ЛС. Поздрави

А не може ли да пуснеш сайта в темата направо ...???
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Линковете са разпродадени. При освобождаване на място, ще пиша в тази тема. Пожелавам успех на всички рекламодатели (настоящи и бъдещи :p).
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

"Линковете са разпродадени. При освобождаване на място, ще пиша в тази тема. Пожелавам успех на всички рекламодатели (настоящи и бъдещи :p). ".
"Брой на линковете пуснати в продажба: 5 (3 са продадени, остават 2)",


Сега има ли място за 1 линк или не? :D
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Извинявам се, актуализирах броя свободни линкове на "0" :)

Като бонус за забележката получаваш безплатен линк за месец в някой от моите сайтове (не този новинарския). Изпрати ми линк на ЛС :).



"Линковете са разпродадени. При освобождаване на място, ще пиша в тази тема. Пожелавам успех на всички рекламодатели (настоящи и бъдещи :p). ".
"Брой на линковете пуснати в продажба: 5 (3 са продадени, остават 2)",


Сега има ли място за 1 линк или не? :D
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Има 2 свободни линка.

Индексираните страници вече са 165 000.

Благодаря на всички, които ще проявят интерес.
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Може ли да ми изпратиш сайта на ЛС да го погледна
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Изпрати ми го и на мен.
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Отново има две свободни позиции като прилагам и нови данни за сайта:
Импресии за месец ноември: 143 699
Индексирани страници към 15 декември: 215 000

Поздрави!
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Дай и насам линк, моля. Мерси.
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

В момента изчаквам "да" от рекламодател. Ако нещо се провали ще ви изпратя ЛС.

Благодаря ви за интереса!
 
От: Продавам линкове в новинарски сайт(11 годишен, 1500+ уникални, PR4, 139К индексир

Може ли повече инфо и на мен !
 

Горе