Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

От: От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Аз виждам един измамник койот се опитва да се представя за юридическо лице от глупост?

искаш ли да махнеш фейк трафика от ифрейма в джъмбо бг за да видим колко посещения има оборотния ти сайт с 300 обяви ?
Мани един чужд поданик орева орталъка за модерация, при положение, че се прави на велик и псува наред всеки, който си позволи да изкаже различно мнение, а тука откровено плитка измама си седи ... То freedom, freedom ма колко да е freedom :D
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

нещо си се объркал , сео не предлагаме


радославе... не си в бгмама за да ти минават плитките лъжи.


даже два пъти го предлагаш - това някакъв сео похват ли е с два линка от едно меню?

http://transport-fast.com/seo-оптимизация/
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

На този http://obiavite-new.com/ домейн до скоро имаше друг сайт. Той къде избяга? :lol: Даже и ако не се лъжа правеше по 1000лв на месец :lol:
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Изработка на wordpress сайтове
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Изработка на wordpress сайтове
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

така: получих много готино съобщение от от murad80. Съобщението гласи: kurvo, neshto si se obarkala, da ti eba maikata v ustata. :lol:. А що се отнася до горния ти пост преди не много време ми писа че толкова ти вадиш от сайта и така и не го доказа. Както и да е...Иначе си страшен тип...Браво браво:clap:
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Изработка на wordpress сайтове
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

навремето имахме спор с тебе и ти казах че вада около 1000 ,но от всичките ми саитове,а за другото извиняваи...

Влизай с другия ник, тоя го осра тотално...
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

и ти се се осрал ама много яко, като прегледах мненията за мунио
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Да знам че така прави. Лъже, маже ако стане. Даже и плаши. Малко келеменце е. Иначе се извинява де .....Нареди ги едни курви , майки и така нататък - накрая извинявай :beer: жив и здрав да е нямам лоши мисли
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Добре де, защо не "рипортвате" на админите? Такива лоши думи, само с "извинявай" и друг вид оправдания не вървят.
Аз съм много доволна от "докладването" и благодаря за своевреманната намеса! :twisted:
Иначе наглеците не падат по гръб само ... се потят ;)
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

То в случая няма нужда от това да се репортва. Даже така е по добре. Нека всички видят затова и пуснах публично личното съобщение което получих. Така е по добре даже
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Ти си смешен, въобще не отговори какви са тия фреймове..
Хора какъв ви е проблема с фреимовете, сложол сам ги в 10 тина мои саитове , а за други сам платил, през саита минава трафика от различните сайтове, значи ли това че никои не вижда банерите или линковете кото са в саита:arrow::?::?:

Изработка на wordpress сайтове
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Явно не разбираш. По този начин правиш "фиктивно" трафик в сайта, който се покзва в iframe. Хората не го посещават, но ги отчита, тъй като самия сайт се зарежда.
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Изработка на wordpress сайтове
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

ето подобен фреим на саит , искате да кажете ,че всеки който влезе в сайта ще отчете трафик и на двата сайта?
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Това не играе в цирка вече!!!

Код:
<iframe src="http://saita.com/" [B]sandbox="allow-same-origin disallow-scripts disallow-popups allow-forms allow-top-navigation" seamless="seamless"[/B] scrolling="no" style="border: 0; width:100%; height:600px;"></iframe>

Слагайте си по сайтовете в хедъра:

Код:
<script type="text/javascript">
  if(top != self) top.location.replace(location);
</script>


По повод на тая тема се сетих да чекна един сайт и беше фреймнат..от познат на повечето ни чиляк. Искам да го предупредя, че ако продължава ще бере много сериозни ядове. Освен, че ще му заминат сайтовете от всичките мои, ще бъде докладван официално, и всичките му имейли. И ако цялата галимация не постигне желаният от мен ефект, просто ще има срещи с близкият вид и програма минимум ще бъде трайна неспособност за ползване на ръцете
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Дедовия за теб, Мурате. Ти си жалък измамник
 
От: Продавам линкове в оборотен сайт за обяви

Че си изтрлил и всичките постове пича. АКо бота на гугъл мине от тук ще класира темата по "Изработна ка Wordpress сайтове." Червено за колегата, защото му четох и другата тема и си личи колко е нагъл и как се мъчи да лъже на дребно.

Едит. Той бил баннат.
 

Горе