Продавам линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

От: Линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

А откъде си сигурен, че са PR2 и PR0 при положение, че PR-a не е ъпдейтван за потребителите от гугъл вече повече от година ?

Колега, хайде да не спорим за глупости. Никой не те кара насила да купуваш линк...
Заглавието на темата е старо, ав началото на темата виждам само 1 сайт за музика, който се намира й в подписа ми. Можеш да го провериш от тук: http://www.prchecker.info/check_page_rank.php . Благодаря ти за отделеното време и хубав ден!
 
От: Линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

Ти откъде си мислиш, че взимат информацията ? Имат си собствен алгоритъм...ХАХА....Такива сайтове за PR вече не са актуални, новите сайтове никога няма да им мръдне от (N/A), а всъщност за гугъл може да са с PR5 дори.... Както и твойте сайтове може да са с по-голям PR, но да не го знаеш!
Не се опитвам да се заяждам, просто да обясня на хората да не се подвеждат по ниския PR на страниците ти, защото може да е и по-висок.
 
От: Линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

Ти откъде си мислиш, че взимат информацията ? Имат си собствен алгоритъм...ХАХА....Такива сайтове за PR вече не са актуални, новите сайтове никога няма да им мръдне от (N/A), а всъщност за гугъл може да са с PR5 дори.... Както и твойте сайтове може да са с по-голям PR, но да не го знаеш!
Не се опитвам да се заяждам, просто да обясня на хората да не се подвеждат по ниския PR на страниците ти, защото може да е и по-висок.

Така е, може би съм разбрал погрешно думите ти. Извинявай, но много често се случва когато си пуснеш тема веднага да ти я "наакат" :). А колкото до сайтовете, по принцип, за Гугъл един сайт може да е отишъл вече доста нагоре, но може и да е паднал надолу...
 
От: Линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

Ако искаш да събудиш темата махни това PR..... че много дразни
обяви DA и PA .

Благодаря, колега! Темата е стара, заглавието също. Не мисля, че е редно да притеснявам админите с глупости и да променят заглавието на всички стари теми. Може и да дразни, но като цяло не пречи на работата на темата и форума.
В началото съм поместил най-важното за сайта и мисля, че това е достатъчно... А който е по любопитен, нека си прави допълнителни проверки. Успешен ден!
 
От: Линкове в сайтове с PR 2 и PR 0

Затвори я тази и отвори нова :)

Аве, карай... Не й обръщай внимание. Без това всеки новопристигнал, едва се регнал и веднага започва да пуска всякакви абсурдни теми! :)
 

Горе