Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

ventseslav

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,

Имам няколко свободни места за линкове в 2 сайта с еднаква тематика - смешни снимки, хумор, развлечения. Сайтовете са на български. И двата сайта се обновяват редовно (единият ежедневно, а другият седмично 3-4 пъти)

1. уебсайт от 2009г. с PR4, има около 2500-3000 посетителя дневно и почти 10000 импресии на ден, 19 700 индексирани страници в Гугъл. Линковете ще са в блока "Препоръчваме" горе вляво на сайта.
Линковете навсякъде ще са sitewide, dofollow. Сайтовете не са тайна, но не бих искал да ги публикувам тук (ще ви ги дам на лично)

2. безплатен блог от 2008г. с PR5 и около 200-300 посетителя дневно, 259 индексирани страници в Гугъл. Линковете ще са с <h2> таг(по желание, за по-голяма тежест :) - може и без таг - по ваша преценка) и ще са максимум 8, намират се в блока приятели горе вдясно. В момента нямам свободни позиции тук, извинявам се за неудобството, ще го пусна веднага като се освободи място


Предлагам линк на двете места заедно - за един месец за 10лв. А може и поотделно - 7лв за PR5 блога и 5лв за PR4 сайта. Само сайта е активен в момента.

При количества на месеци или позиции ще има и подобаващи намаления.

В PR5 блог-а имам още 5 свободни позиции (общо евентуално ще има 8 линка в приятели)
В PR4 сайта има още 11 свободни позиции (общо евентуално ще има 20 линка в блок "Препоръчваме")

Запазвам си правото да отказвам поставяне на линкове към разни видео клипове с "харесай преди да гледаш" и подобни... или съдържание за възрастни... Желателно линковете да са до 3 думи. Иначе за тематиката на линковете други претенции нямам :)

Плащанията моля с Epay, PayPal или Банков Превод

За връзка моля лично съобщение, за да изпратя двата сайта и евентуално още информация каквото Ви интересува.
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Променям цената, интерес имаше, но определено трябваше корекция... И ако човек е сериозен смятам, че винаги ще се разберем. При количества ще има и подобаващи намаления.
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Може ли сайтовете на ЛС и цена за 1 година
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Привет,

Каква ще е цената за една година на сайта с пр4

изпрати ми офертите и сайтовете на srantany.abv.bg

Защото не мога да изпращам лични!
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Прати ми сайтовете на ЛС.
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Да, мерси!

Изпратил съм ти отговор на email от който си ми писал!

Поздрави!
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Може ли сайтовете на ЛС
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

и аз искам сайтовете на лично
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

може ли цена и сайтове
мерси
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Може ли сайтовете на ЛС както и цена. Благодаря
 
От: Продавам линкове в PR4 и PR5 сайтове; темата е смешни снимки, хумор, развлечения.

Здравей , би ли ми пратил сайтовете на ЛС и цена за година.
 

Горе