Продавам линкове на добра цена

road_runner

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Сайтът е този от подписа ми и е на почти година откакто е на собствен домейн. (1ви март)
ПР 2
mozrank : 2.96

Посещенията му са към 2000 на месец средно поради локаутът в NBA, което води до по-слаб интерес.

Тъй като локаутът свърши на 25ти, посещенията ще стигнат към 2500-3000 на месец .

Линковете са сайдбар/сайтуайд (вдясно под секция Партньори). Ще стигнат максимум 10

Цени - за 1 месец 2 лв, за 12 месеца - 20 лв . Минимум период 6 месеца


НОВО: Предлагам и guest постове на тема прогнози, като сочат към ваш сайт.

Имам в предвид давате ми готова статия, слагаме първите няколко изречения и след това я линкваме към вашия сайт, където е цялата прогноза.
цени по споразумение, но ще са символични

Сайтът се ранква добре по комбинация от ключови думи като баскетбол, залагания, прогнози, нба в топ 10 !
Към сайта има над 55000 линка, според гугъл уебмастъра


Възможност за слагане на ваши банери и дори на банери с ваш афилиейт линк, в зависимост от размера на банера цените са от 3 до 15 лв на месец

Тъй-като съм отскоро във форума, и потребителите не ме познават, ще кажа, че държа изключително на името си и думата си. Няма да излъжа никой. (Дори за малки суми от 1-2 лв). Процедирам по следния начин - давате ми линк, аз го слагам, след което очаквам плащане в рамките на 3 дни. В противен случай премахвам линка .
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове на добра цена

един колега вече се възползва, има обаче още останали свободни места.

мисля, че сайтове на тема спорт/прогнози/залагания/спортни облекла/дрехи/ и т.н ще могат да се възползват максимално от линковете .

П.С Желая успех на втория ми клиент. Рядко съм виждал толкова бързо и коректно отношение.
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове на добра цена

Останали са ми 4 линка,
за нетаргетирани сайтове , цената е 15 лв на година,
за всичко свързано със спорт/залагания и т.н - 20 лв на година
 
От: Продавам линкове на добра цена

Up и добавям оферта за публикуване на прогнози от ваши сайтове, като в самите прогнози ще линквам цялата статия във вашия сайт, като вие си избирате котвата и т.н. Цените са по споразумение, но са символични, за повече статии - отстъпки
 

Горе