Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

KISS

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте.

Англоезичен сайт на тема Health с дублирано съдържание и още без PR, но с беклинкове. След ъпдейта очаквам минимум PR2 или PR3. Изходящите на началната страница ще са 8, а по останалите страници нямам представа (понеже в статиите има някакви). Вашият линк ще е на всички страници в десния сайдбар (не във футъра) и в рамките на изречение.

Цената е супер тънка: 12$ за 1 година (не продавам за по-малък период)

(Приемам и сайтове на друга тематика, не само за Health)

Поздрави.

EDIT: Забравих да спомена че е добре индексиран от Google, има deep линкове към статиите и също линкове към началната страница от dofollow блогове с висок PR.
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Англоезичен сайт на тема Health с дублирано съдържание и още без PR
EPIC FAIL м ?


Още въпроси - минимум PR2-3? а максимум ? 10 ? Не се самозалъгвай , Г. не е селския кенеф.
Няма ли да дадеш да погледнем сайта?
Добре индексиран ? какво ще рече ? че бота е обходил сайта ли ?
Отговори на тези за да мога да премина към следващите .
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Добре индексирам имам предвид че страниците са в индекса и че се показват при търсене а не бота да ги игнорира понеже са дублирани.
Минимум PR2 очаквам. Но ако искате ще изчакам и PR ъпдейта и тогава ще ви предложа. Не е проблем.
Дай ако искаш още въпроси, няма проблеми. Ако някой иска URL -а пращам го на ЛС.
Поздрави.
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Теб щом те е срам да си покажеш сайта пред хората, за какво говорим ?
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Скорпиas неска е в Rampage mode..
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Хихи :) Не ме е срам, просто никога не казвам публично в кой сайт продавам линкове. А и не купувам от хора, които го правят. Хората, които правят като мен ще ме разберат, а и такива хора търся и без това.
Мерси все пак че раздвижи темата. Така ще има повече видимост ;).
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Търсиш единствено и само хора който ще платят другото са врели некипели.
Обясни ми на мен простосмъртния каква е смисъла да е казвам в кой сайт продавам линкове ? Такава е модата ли ? Поредната прищявка на Азисовщината ? или има смисъл .... ?
Хихи :) Не ме е срам, просто никога не казвам публично в кой сайт продавам линкове. А и не купувам от хора, които го правят. Хората, които правят като мен ще ме разберат, а и такива хора търся и без това.
Мерси все пак че раздвижи темата. Така ще има повече видимост ;).
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Когато нещо се крие, винаги има основателна причина за това.
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Търсиш единствено и само хора който ще платят другото са врели некипели.
Обясни ми на мен простосмъртния каква е смисъла да е казвам в кой сайт продавам линкове ? Такава е модата ли ? Поредната прищявка на Азисовщината ? или има смисъл .... ?
Ще ти обясня, защо да не ти обясня. Ако не се лъжа дори има специална тема по въпроса някъде в този форум. Не знам за другите, но аз лично не казвам сайтът, в който продавам линкове, защото колкото по-малко хора знаят за даден сайт че продава линкове, толкова е по-малък шансът на някой да му хрумне да те издаде на чичо Г за продажба. Това е единствената причина (за мен). И съответно при покупка на линкове, търся такива които не са публикували URL-a пак по тази причина. Ако бъде наказан сайтът, от който купувам и аз губя и собственика губи.
Когато нещо се крие, винаги има основателна причина за това.
Да, напълно си прав. И причината я поясних в този си пост.
Поздрави и лека нощ от мен.
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Абе не е много прав. Просто трябва да го дефинира като реклама - "Продавам рекламни линкове"
Сега да не ми кажете че Г е забранил рекламата в интернет а? Ами Г какво прави, не си ли плаща за линковете които присъстват в адсенс каретата?
За 5-6 линка никой нищо няма да направи.
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Абе не е много прав. Просто трябва да го дефинира като реклама - "Продавам рекламни линкове"
Сега да не ми кажете че Г е забранил рекламата в интернет а? Ами Г какво прави, не си ли плаща за линковете които присъстват в адсенс каретата?
За 5-6 линка никой нищо няма да направи.
Не я е забранил :)
Но казва, че трябва да я прекараш през редирект.
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Или никой да не знае, че ти плащат за нея :)
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Добре де, аз не се сещам да съм виждал рекламни линкове с редирект.
Големи сайтове си имат изнесена ценова листа за рекламата.

Къде бъркаме? Кой прав, кой крив? Нещо ме опетлахте :)
Сега ще ми кажете че не мога да слагам линкове в сайта си ако не сочат към мои сайтове щото ще са рекламни?

Много е тънка границата между тези неща.

ПП: Сори за оффа, ама тези неща ме заинтригуваха
 
От: Продавам линкове - Health Blog - 12$/година!

Ами това, което иска гугъл е да слагаш линкове към сайтове, защото ги харесваш или са полезни. Ако някой ти плати да сложиш линк, искат да слагаш nofollow атрибута. Целта е да не се манипулират резултатите им чрез купуване на линкове, понеже така ще излизат най-напред най-богатите хора, а не най-добрите страници.
Друг е въпроса че те могат обаче да си окичат SERP-а с реклами, стига те да вземат парите ...
 

Горе