Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

Ivo_

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
58   0   0
БГ (игри, забавление, работа, форум, обяви, парфюми, козметика, снимки, картинки, детски, студенти, вестници, медии,... разни други) и англо сайтове (games, wallpapers)

PR 1,2,3,4
Някои с трафик (до 2000 дневно)
Връзките са в сайдбар.

Цени за минимум 3 месеца: от 8 лв. нагоре.. в зависимост от сайта, в който ще бъде линка.

Инфо на ЛС: - само моля пишете нишата, която ви интересува.

Плащане ипей, пейпал, банков път.
 
От: Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

Може ли повече инфо на ЛС? Интересуват ме главно сайтове с насока технологии. Благодаря.
 
От: Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

регнат съм във форума от година сигурно, но винаги само съм разглеждал, не съм писал нищо и нямам право да пускам лично. можеш ли да ми пратиш повечко инфо...ако имаш за "врати", "кухни" ще бъде супер :)
М/у другото, и това с парфюми, козметика върши работа за сайта на жена ми, пусни ми и него на лично.
 
От: Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

още нямам право на лично, ама скоро ще имам, ще напиша цели 5 коментара :p видях ти личното съобщение, изпратих ти мейл...
 
От: Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

Ако все още е актуално, имам интерес към парфюми и козметика, прати ми на лично сайтовете и условията, благодаря предварително!
 
От: Продавам линкове PR1,PR2, PR3, PR4

Здравей, можеш ли на лично да ми изпратиш всичките сайтове с цените им за 3 месеца и нагоре...(само българските). Може пък нещо да излезе...
 

Горе