Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Последният ъпдейт доста ни наля ранк, така че мога да предложа:

3 сайта с PR6
Около 25 сайта с PR5
Над 150 сайта (на отделни домейни или поддомейни) с PR4

Тематиките са най-различни, а някои сайтове (включително 3-те с PR6) нямат определена тематика (ползвам ги за всевъзможни линкове) и може да се пусне статия или каре тематичен текст специално за вашите нужди. Броят индексирани страници, броят изходящи линкове и възрастта и авторитета на домейна изключително много се различават от сайт на сайт, затова няма как да дам твърди цени, но няма да са високи. Ето някакви примерни граници:

PR6 линк между 15 и 35 лева на месец
PR5 линк между 10 и 25 лева на месец
PR4 линк между 5 и 10 лева на месец

Ако се свържете с мен ще ви предложа най-подходящи места за линк спрямо тематиката на сайта ви и вашите изисквания за линка, а това може да го направите на ЛС, мейл [email protected] (предпочитано) или скайп kalin_chess
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

Малко ще ъпна темата, ама ми хрумна да ви направя една промоция, защото въпреки доста продадени, имам още много много...

Всеки, който купи голям пакет линкове (за над 500 лева), му давам бонус публикуване на 10 вечни статии с до 3 линка на 10 мои домейна, които са с pr4-pr6 (тип inforadio.bg). Голям пакет не е задължително да са много линкове, може и да са за много време.
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

имаш ли нещо с музикална тематика?
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

tekstove.freebg.eu - евентуално тук, иначе не се сещам
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

Понеже ЛС се загубиха, ще помоля човека, който купи линкове за 3 месеца на теми коли, фиат и алфа ромео, да ми пише дали иска да ги подновява, защото са изтекли :)
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

Отново продавам много линкове, конкретно след последния ъпдейт: (цени за 1/3/6 месеца)

Лаптопи/SEO - пр6 - 40/100/180

хороскопи, съновник, реферати, 3 сайта за игри - всичко с pr5 - 12/30/50
работа/обяви, рецепти, фирми/услуги - pr5 - 15/40/70
парфюми - пр5 и топ 15 по парфюми - 20/50/90

Както и много линкове с пр3 и пр4 в почти всички ниши и безброй линкове на тема туризъм пр3-5

може да пишете на мейл [email protected]
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

Здрасти интересуват ме линкове само с техническа тематика- компютри телефони лапптопи както и писане на статия в блог пак с подобна насочесност. Не знам получаваш ли лични но ти пращам и там.
 
От: Продавам линкове (Pr3,4,5,6)

Ще ви отговоря днес. Получавам и лични, но предпочитам на мейл :)
 

Горе