Продавам линкове

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Продавам линкове в следните блогове:

http://vic-bg.blogspot.com/ - pr3
Цена 1.5 лв на месец
минимално закупуване на линк - 4 месеца
плащане - paypal / epay

http://muzicshow.blogspot.com/ - pr3
Цена 1.5 лв на месец
минимално закупуване на линк - 4 месеца
плащане - paypal / epay

http://abouttexasholdem.blogspot.com/ - pr2
Цена - 10 лв на година
плащане - paypal / epay

Това е от мен, ако някой има интерес - ЛС или скайп talov042
Поздрави
Георги Талов
 
От: Продавам линкове

Ново: При поръчка за 1 година в някой от първите два блога - 10 лв за 1 година на линк!
 
От: Продавам линкове

Талов, интересувам се от възможността. Ако взема линкове и в трите блога за по една година ще има ли отстъпка?
 
От: Продавам линкове

.
Нали се сещаш, че adi е тайното име на Гергана от Гугъл и всички пароли ще разбере

ха
нямам намерение да си предоставям или продавам никнейма все още........
ама знам ли утре какво ще ми дойде на акъла:)
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам линкове

Талов, интересувам се от възможността. Ако взема линкове и в трите блога за по една година ще има ли отстъпка?
Пратил съм ти ЛС!
 
От: Продавам линкове

Добра практика е в форуми където се продават линкове да се пише само pr а url-ите се пращат на лично,защото наистина Г просто спира да зачита линкове от този саит.
 
От: Продавам линкове

Добра практика е в форуми където се продават линкове да се пише само pr а url-ите се пращат на лично,защото наистина Г просто спира да зачита линкове от този саит.

[FONT=&quot]Здравейте,

От известно време, чета форума и все пак още не съм участвал с мнение (срамота).

Та искам да споделя един лесен и все пак мощен метод за скриване на текст от чичо Г. Най-вероятно всеки от вас се е досетил, но реших, че няма да навреди на никого да го напиша.

Става въпрос за конвертиране на текст в снимка, на която не се слагат никакви атрибути и тя се възприема просто като картинка и нищо повече. Ако заглавието на снимката няма общо с написаното в нея, чичо Г. няма да я свърже с него.

Ето как си представям аз системата за продаване/копуване на линкове.

1.
[/FONT][FONT=&quot] Използваме сайт от типа на[/FONT] hidetext.net
[FONT=&quot]2. След като обработим вскички сайтове или съдържание, което желаем да направим недостъпно ги запазваме на компютъра си или ги качваме в някой от сайтовете за споделяне на изображения в интернет.
3. Имена на темите:
3.1. В името на темата записваме Предлагам [PR]4 , блог, сайт ... и т.н.
3.2. В името на темата записваме Връзка [PR]4, блог, сайт ... и т.н.
Заглавията по-горе са примерни и може да се измислят стотици други, но те трябва да се отделят в тема за да се знае за какво става дума. Освен това [PR] не се изписва, отново от съображение за сигурност.
4. Писане на оферта:
В офертата се поставят по-горе подговтвените материали (изображения) и се добавя примерен текст.

ПРИМЕР:
3 връзки в (снимка)
4 връзки в (снимка)
5 връзки в секцията блогрол в (снимка)

Цени на Л.С.

ПРИМЕР 2: (този пример е при условие, че сте подготвили целия текст на офертата като изображение)

Предлагам: (снимка)
Цени на Л.С.


Предимства:
+ невъзможно е гугъл да разбере къде предлагате линкове
+ можете да покажете всякаква информация
+ лесно за изпълнение


Недостатъци:
- отнема време за подготвяне на изображенията.
*Ако се прави едно изображение това отпада
- желаещите да проверят вашите блогове, сайтове и т.н. ще трябва да ги въведата на ръка
- [ОСНОВЕН] Много хора би ги домързяло:)


Надявам се, тази система, макар и набързо съчинена да бъде възприета и да се избегне обезценяването на линкове в сайтовете от страна на чичко Г.

Успех на всички,
Борсиов


П.П. Не съм използвал метода в стъпка 1, защото нямам10 мнения и не мога да поствам картинки :(

[/FONT]
 

Горе