Продавам лицензиран PTC сайт

mantodeus

Member
Здравейте

Продавам PTC сайт който работи с лицензиран Аурора скрипт.Защо споменавам че е лицензиран ли ? За да бъдете сигурни че получавате нещо качествено,а не поредния нулиран скрипт качен набързо.

Малко информация за сайта :

Използва системата Аурора - един от най-сигурните и мощни скриптове.

Сайта е на малко повече от година.Досега има 1,034 регистрирани потребителя и всеки ден се регистрират нови.

Скрипта е модифициран от мен на няколко места - добавил съм LibertyReserve като опция за разплащане.Изградил съм модифицирана защита срещу китайските чийтъри и някои от тяхните най-популярни автоматични ботове.Добавил съм и тикет система.Както и още доста по-незначителни промени.

Дизайна е изцяло мое творение.

Сайта е промотиран около 1 месец (през март 2008 ).След средата на 2008 може да се каже че беше пуснат на автопилот.

Трафика е предимно от USA.

Няма абсолютно никакви задължения към потребителите.

Има 32 продажби но са от миналата година.Сайта беше свален за няколко седмици през последните месеци на 2008 поради факта че нямах достъп до компютър и следователно време за него.

Бих казал че има доста потенциал стига да имате време и желание.Иска се малко промотиране и активност.Отдавна нямам на време за него и се надявам че ще се намери някой който да изтиска максимума от него.

В най-добрия период правеше по 10к уникални на месец.Засега има : Site Hits 1,544,237

Мога да напиша доста по-голямо описание,но няма да ви отнемам от времето.Ако имате интерес ще ви изпратя адреса на сайта, скриин шотове със статистика и ще се радвам да отговоря на всички ваши въпроси !

Цената започва от 150$

Моля само за сериозни оферти !

Благодаря!
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Не получих отговор от теб.Както и да е - сайта все още се продава.
Предлагам и безплатен съпорт/обучение след продажбата,ако тепърва навлизате в тази сфера.

Прикачил съм и един скрииншот да се обоснова,че трафика е предимно от USA.
 

Прикачени файлове

  • ord3.jpg
    ord3.jpg
    17.1 KB · Преглеждания: 67
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Дай инфото на лични.Много съм заинтересуван
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Какво точно прави този сайт, дай малко инфо, каква сфера е и как изкарва парите?
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Пратил съм ти лично съобщение.

Какво точно прави този сайт, дай малко инфо, каква сфера е и как изкарва парите?

Този сайт е от така наречените Get Paid To Click,само че не е от стандартните бъкс сайтове приличащи на МЛМ схема.За ръководенето на такъв сайт е необходимо запознаване с начина на работа на конкретните сайтове и като цяло тази специфична сфера от онлайн бизнеса,понеже има доста тънкости.Разликата с бъкс сайтове също е там,че едни от най-големите и дългогодишни сайтове са основани именно на Аурора платформата и до ден днешен изкарват много добри пари.Има доста информация и може книга да се напише направо затова е добре ако имате интерес през някой чат да приказваме за да мога да обясня надълго и нашироко всичко около този тип сайтове.

Също така просто информативно ще дам и примерните цени на скрипта,дизайна и т.н.

Самия скрипт закупен от официалния дилър е около 60$ за базовия пакет.

Дизайна на такъв сайт зависи вече от фирмата или дизайнера който наемете,но под 100$ едва ли ще ви направи някой качествен дизайн за цял сайт.

Има около 1000 потребителя,което също изисква време и пари за промотиране,изграждане на име като плащаш сайт и така нататък.

Има и някой модификации правени лично от мен като античиит система против китайските софтуери и други промени.

Минуса е че сайта беше поизоставен след срива на Еголд,ще е необходима малко работа за да се върне към нормално функциониране и развитие.Винаги началото е трудния период - докато потръгнат нещата,след това всичко става автоматизирано.Скрипта е много мощен и има много подбробен админ панел,който улесня максимално контрола върху сайта.

След срива на Еголд се преориентирах към друга сфера на действие и нямам време за да развивам този сайт затова е по-добре да го продам на някой който знае какво да прави и как да го развие.Разбира се след продажбата ще помагам с каквото мога.
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

сайта който продаваш, този който е в подписати ли е?
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Не,от подписа няма нищо общо.Линка го пращам при интерес.

Забравил съм да спомена,че форума е временно спрян,но ако желаете ще го пусна ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Прати тогава
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

Намаление на цената както и предлагам помощта си в началото със скрипта и всичко свързано около сайта.
 
От: Продавам лицензиран PTC сайт

За да не си пълним кутиите с излишни ЛС-та адреса на сайта е :

http://ordinaryclicks.info/

Като ще направя и ново намаление : 70$

Дизайна е авторски,сайта има над 1000 потребителя и системата е модвана от мен като и скрипта съответно е оригинален.С тази цена вече съм на загуба не само от труда ми но и от покупка на скрипт,хостинг и т.н. но за жалост нямам време вече за този проект и съм го поизоставил - бих се радвал да видя този сайт да достигне пълния си потенциал.

От моя страна имате безплатен съпорт след продажбата както и помощ при всякакви въпроси свързани със скрипта и този род сайтове.
 

Горе