Продавам магазин

JLV

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам онлайн магазин.

pconline.bg

Този магазин е изцяло разработка на нашият екип, не е използвано нищо готово направено от някой друг. Сайтът е разработен на Flex, PHP и MySQL.

Не обявявам цена защото нещата съпътстващи магазина са много и зависи към кое точно ще прояви интерес купувача. Има и вариант за разсрочване на плащането.
При интерес е желателна среща за да мога да демонстрирам какво точно стой зад магазина, административни панели, база и т.н.

При интерес ме потърсете на 0885454322 или j[at]pconline.bg
 
Последно редактирано:
От: Продавам магазин

Съзалявам но на хората който са ми писали лични съобщенияоще не мога да отговоря, защото нямам достатъчно постове за да ви изпратя лично съобщени.
Изпратете ми ваш телефон за да мога да се свържа с вас или ми се обадете за повече подробности
 
От: Продавам магазин

Сайта е много добър, признавам! За съжаление и аз още не мога да пращам ЛС. Можеш ли да дадеш ориентировъчна цена в темата? Интересувам се от самия сайт, без продуктите и базата от данни, т.е. всичко останало :) Само като функционалност.

Благодаря!
 
От: Продавам магазин

При пускането на темата мотивирах необявяването на цена, но щом толкова настоявате да речем 5000лв. базисна за преговори цена за клонинг на магазина без базата данни
 

Горе