Продавам много добре развит сайт.

дай някъкви скрееншоти на трафика за последните 1-2 месеца. Монетизираш ли сайта ?ако да по какъв начин?
 
Много съм изненадан .... :shock:
Колко посетителя има този сайт сега, с колко страници е ?
 
а дали сайта просто се рекламира и не се продава :roll:
Аз лично не мога да дам толкова пари за страница която на 90% е изградена от готови скриптове и на която домейна е субдомейн.
Пълно е с фирми, които за 100-тина лева, 100 и малко ще ви направят страница с която спокойно можете да стартирате нещо. Домейна всички знаем колко струва.
Ако има някой обаче на който му е трудно да се занимава с всичко това, определено да взима и да бяга, защото цената ще се вдига и определено не е действителна, защото търга е таен.

Аз лично предложих 100 лв, защото мисля че това е цената, но бях внезапно контриран, че някой вече бил предложил 110 лв

Все пак успех, дано наистина да е реална оферта и някой да се зарадва на готовото, защото определено е по-сладко :)
 
Не бих дал и 20лв за този сайт (лично мнение) - публиката е средно 14-16 годишни, няма никакво смислено съдържание, за дизайн и функционалност не говорим. Поне да имаше собствен домейн, не поддомейн... :roll:
 
Е 20 лв. за какво? То поне за домейна да беше, но и това липсва, поне за мен не си струва стотинките ... 20 лв за бира ми се виждат по-голяма перспектива, поне е некъф кеф ;)
 
И така, на manOl ще кажа, че няма никакви номерца относно наддаването на сайта.

На biks бих казал пич виж сам на брояча колко пише накрая на деня, относно колко страници има, това също можеш да видиш сам.

За pin2 - Явно скоро не си чел мненията ми във този форум. Цената която в момента дава клиент "x" е 200 лева. Това дали ми вярвате или мислите че си играя с цените за наддаванията въобще не ме засяга.

На Митака и zaaron ще кажа че не плащам данък обществено мнение. Можете да си го запазите за вас.
 
Статистиката за kef4e.bgfun.org е с ограничен достъп !

Ще чакам да стана 23:59 за да видя какво пише на брояча в края на деня. :)
 
Pin2 каза:
Аз лично предложих 100 лв, защото мисля че това е цената, но бях внезапно контриран, че някой вече бил предложил 110 лв
Аз предложих 110 лв + транспортни разходи :)
 
vakarelski каза:
На Митака и zaaron ще кажа че не плащам данък обществено мнение. Можете да си го запазите за вас.

Пич, не е въпроса до общественото мнение, а до претенциите, сайт който ако се продаде пак ще трябва да сменя домейн, сещай се само с това ти местене от бгфун ;) колко пада посещаемостта, второ и от търсачките е зор да го наиндексират на новия домейн пак по тая причина, трето хората също го знаели под новия домейн малко ме съмнява честно казано това или са луди фенове което е твърде малко вероятно или приятели, е освен ако няма някакви скрити услуги вътре от които те да имат вопиюща нужда и в момента който се премести всичко те пак да го намират като пристрастени.
 
Така, попринцип сайта в гуугъл е разпространен под името kef4e.bgfun.org обаче от тези обичайни думи който тътсят ( виждат се в брояча) те намират фактически spoofer.love-bg.org и влизат през него. Относно посещаемоста тези който са редовни в сайта го знаят и под двете имена. Партъорите на сайта вече променят линковете на новия за момента, докато се купи новия домейн. Тоест проблем не съществува сайта си функционира както преди със малак спад на посещенията от 100 посетителя.. който същевременно се възвръщат.
 
ако някой дава 200 лева ще му направя същия сайт с нормален домейн .
За 1 месец ще има минимум 600 посетителя . Ако има желаещи неуспели в търга да се обаждат .
 
ilianskim каза:
ако някой дава 200 лева ще му направя същия сайт с нормален домейн .
За 1 месец ще има минимум 600 посетителя . Ако има желаещи неуспели в търга да се обаждат .

Дай да ти платя само да ми кажеш каква е идеята за 600-тинте потребителя, аз другото го умея :)
 
ilianskim каза:
ако някой дава 200 лева ще му направя същия сайт с нормален домейн .
За 1 месец ще има минимум 600 посетителя . Ако има желаещи неуспели в търга да се обаждат .

Ха, iliaskim и на мен ми е интересно каква е идеята със посещенията, и как за един месец посещенията стават 600. Ако имаш обяснение нека го чуем.
 
man0l каза:
Търга май се провали а?

Трябва ли да се е провалил? Напротив той свърши и човека предложил 200 лева ще е неговия купувач, след като оредим всички работи около сайта тази седмица.Така, че СПИРАНЕ НА ТЪРГА

Купувач е намерен
 
това нещо с 600 посетителя е доста лесно . Бях купил домейн и сайт от един от заинтересованите тук за 100 лева . Оптимизирах го и го докарах до към 400+ посетители на ден след 1-2 седмици и то с английски сайт за игри флаш . Домейна който взех обаче и хостинга бяха в регистърфлай (има доста опарени ако вие не сте ) и ми се прецака сайта Годеддитата ги купиха бла бла и така го зарязах сайта . Ако някой иска да провери http://www.tyxo.bg/?ID=13982&show=byday&page=5

а може и тук да се разрови за покупкопродажбата която осъществих .
Преди месец и 2 дни направих 1 подсайтче което в момента има 2500 посетителя дневно . Смешно е да се продават поддомейни и неработещи притова за такива пари . Който има някакви въпроси на ЛС може да пита.
Посетители се правят със съдържание и добро СЕО . Не съм регистрирал и 1 сайт последната 1 година в директория
 

Горе