Продавам модифицирана tbdev торент система

Имат ли още хората интерес към тракери


  • Общо гласове
    3

mavpa

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам torrent система tbdev 08 модифицирана от мен още преди 2 години,но съм решил да я завърша поне до някъде,системата може да е безплатна,обаче функциите които притежава и оригиналните нововъведения които има във нея нямат нищо общо със оригинала,оптимизирана,лека пълнофункционална.Наблягал съм на оптимизираната работа на по малко заявки към mysql кеширане и.т.н давам ви списък със промените които съм направил по долу.Не желая разбирачите да ми пишат в темата че тези неща ги имало тук и там ,защото няма да е вярно и самите те ще се убедят във това нещо :)
Списък на модификациите и функциите:
1.Начална страница със 8 sql query.
2.Debug система на mysql_query() може да преглеждате оптимизирате вашите заявки ще приложа снимка.
3.Логване на mysql_error()
4.Кеширане на CSS и Java script (ако имате достатъчно потребители това доста оптимизира работата)
5.Инсталирана система Memcache - на хостинга трябва да имате инсталиран memcache (кешира mysql_query() и оптимизира работата на места където е необходимо)
6.Защита срещу крадене на cookies (всеки път когато се log-in ще имате бисквитка която постоянно се сменя само за вас)
7.Проверка за сложността на паролата.
8.Закърпени доста дупки във сигурността срещу XSS, Sql Injection и.т.н + има лог за опити със IP и URL което е атакувано :)
9.Разширен Админ панел със 3 степенна защита срещу вредители :)
10.Страница за качване на субтитри.
11.Мулти-езична система (за момента има Български и Английски) преведен е на 70% всичко е авторско.
12.Добавени poster балони във страницата с торенти.
14.В страницата за качване добавени javascript шаблони което улеснява Ъплоудерите да качват торенти.
15.Иконки за Българско аудио,Български субтитри,Youtube,Freelench във страницата с торенти .
16.Формуляр за кандидатстване за Ъплоудер.
17.Екипа не може да бъде видян и само могат да се пращат съобщения до него.
18.Сийд бонус,златни торенти..
19.Ajax оценяване на торентите със 5 звезди.
20.Рапорти на торенти,искане на сийд при липса на такъв.
21.Статистика във форума.
22.Анонимно качване (не се вижда кой е качил торента).
23.Всичко ненужно беше изтрито и оптимизирано (тракера е бил тестван със 3000 онлайн потребителя и 100 000 peers и се справи без проблем).
Цената която искам е 50лв без коментар (това което съм направил струва много повече) + това предлагам услугата да ви препоръчам хостинг,настроя всичко и.т.н това е 1 вид бонус :) със него и без него цената е 50лв.
Също така +1 бонус support за 1 месец :)
Скрипта ще бъде продаден на определен брой хора.
Всеки един потенциален клиент може да поръча допълнителни функции които иска и ще заплати за тях допълнително зависи от сложността.

Снимка 1 начална страница queries

Снимка 2 качване на торенти

Снимка 3 страница с торенти

Снимка 4 статусбар

Снимка 5 Админ панел


Снимките са от демото.
Демо ще дам на само и единствено сериозни хора.
Връзка с мен ЛС.
 
От: Продавам модифицирана tbdev торент система

Хайде нямате ли вече интерес към peer to peer .. :(
 

Горе