Продавам монитор Acer 17

vakarelski

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, ако някой му трябва мониторче продавам нов LCD Monitor Acer 17* ( още е в кашона ). Гаранция нямам поради това, че съм го купил без такава за да стигна до тази цена за продажба.

Цена: 200 лева
 
тука има някакво много голямо недоразумение ми се струва - вие изобщо правите ли разлика между плазмената и лсд технологиите...
 
Обърнахте го на пазар.. моля да пишат само тези който имат интерес към офертата.
 
От: Продавам монитор Acer 17

Имам интерес за монитора.
Интересува ме модела. Предполагам го пише на кашона. По модела можем да се ориентираме и със снимки.
И мен ме интересува дали е Плазмен или ЛСД. Има ли dvi, колонки ....
 
От: Продавам монитор Acer 17

Същия монитор струва 300лв в магазин с гаранция от една страна си заслужава цената а от друга е страшно щото няма гаранция
 
От: От: Продавам монитор Acer 17

Същия монитор струва 300лв в магазин с гаранция от една страна си заслужава цената а от друга е страшно щото няма гаранция

Прав си, но ако в случая става въпрос за цена. За 250 лева мога да го дам с гаранция.. просто защото правя отстъпка в цената премахвам гаранцията. 200 лева без гаранция, 250 със ;)
 
От: Re: Продавам монитор Acer 17

плазмен ли е монитора ...

Принципа на действие на плазмените екрани до някъде наподобява този на CRT екраните и на луминесцентните лампи - при тях има силно йонизиран газ (точно това означава думата плазма).

LCD е технология, при която се използват т.нар. течни кристали - това е коренно различна технология.

Моля, не бъркайте двете понятия ;)

Сори за офтопика.
 
От: Продавам монитор Acer 17

Абе хора, вие не знаете ли, че плазма под 30 инча не може да има по чисто технологични причини? Монитора, който се продава е чисто Lcd. Нямам мерак да обянявам разликите м/у технологиите в момента. Който иска да чете - има си гугъл и уикипедия.
 

Горе