Продавам музикален сайт!

Статус
Not open for further replies.

Emailer

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се музикалният сайт - muzi4ka2.com
Домейна има над 400 00 индексирани страници в Г.бг и над 6 000 в Г.ком
На месец от смс реклама се правят по 40-50 лева.
Линковете във футера могат да се махнат когато пожелаете.
Системата и дизайна са дело на нашият екип.
Който закупи системата ще получи и сял от предишната версия с близо 200 000 потребителя и 300 000 песни, 15 000 албума, 49 000 клипа и 96 000 текста, въвеждани от потребителите ни.

Цена 5 500лева.
Цената търпи коментар само за сериозни.
Ако имате някакви въпроси относно системата пишете тук или на лично :)
 
От: Продавам музикален сайт!

Цената ти е доста голяма в предвид приходите ти ...
 
От: Продавам музикален сайт!

sale - ДНС-ите ти не са добре.
buysell - цената е повече от идеална. В предишната версия на сайта изкарвахме на месец по по 750-800 лева само от продажба на линкове във футера и във форума си има раздел за реклама. Сега във версия 2 до момента сме направили около 400 лева от смс рекламите, около 360$ от адсенс и 937 лева в партн. програмата на седем.бг - тениските. Акаунтите разбира се не се дават със продажбата, Вие ще си направите.
 
От: Продавам музикален сайт!

какви приходи бе, гледах брояча който имаш инсталиран, средно дневно 200 посещения, все ми е на акъла че печелиш толкова от тоя сайт, още повече с тая тематика, имам сайт на такава тематика и знам колко се печели от такива нещо
 
От: Продавам музикален сайт!

Този брояч не е видим на всички страници. Средните посещения на сайта са около 1200-1500 на ден. И прави около 95 000 импресии.
 
От: Продавам музикален сайт!

Имам такъв сайт с над 5500 - 6000 посещения на ден и знам по колко може да прави ... стига си лъгал хората ...
 
От: Продавам музикален сайт!

Тоя сайт за кои път се продава? Ще го купи пак някои и след тва като ви свършат кинтите ще има muzi4ka3.com ??
 
От: Продавам музикален сайт!

Имам такъв сайт с над 5500 - 6000 посещения на ден и знам по колко може да прави ... стига си лъгал хората ...

Пак почнахте за яйцето и кокошката...

Без да навлизам в спорове дали е вярно или не, което е безпредметно (ако някой продава нещо, то вероятно ще съумее и да го удостовери), то трябва да се отбележат две неща:
1) За посещенията е важно откъде идват и дали е таргетиран трафикът - ако е некачествен (примерно, идва от Свежо), то е нормално да са по-ниски приходите.
2) СМС-ите също не са универсални навсякъде и не генерират еднакви приходи - зависи какво предлагаш, как го представяш и към кого го насочваш.

Дали продавачът е успял да оптимизира тези две неща трябва да се провери, разбира се, но не и да се почва веднага с обвинения в раздел "Пазар"
 
От: Продавам музикален сайт!

sale - ДНС-ите ти не са добре.
buysell - цената е повече от идеална. В предишната версия на сайта изкарвахме на месец по по 750-800 лева само от продажба на линкове във футера и във форума си има раздел за реклама. Сега във версия 2 до момента сме направили около 400 лева от смс рекламите, около 360$ от адсенс и 937 лева в партн. програмата на седем.бг - тениските. Акаунтите разбира се не се дават със продажбата, Вие ще си направите.

Предишната версия на сайта правеше по 15 - 20к дневно :) , а и не виждам за изгодно да се вземе нещо което ще си възвърне приходите чак след 10 години.
 
От: Продавам музикален сайт!

Тук - във версия 2 сайта прави доста по-малко посещения, но затова пък качествени и такива от които да се изкарват $$$.
 
От: Продавам музикален сайт!

Говорих отново с екипа и решихме да не продаваме сайта.
 
От: Продавам музикален сайт!

Сайта не се продава! Домейн и всичко е на мое име! Не знам кой е пуснал тема без разрешението ми?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе