Продавам музикален сайт

GEIMARCHETO

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Продавам сайта http://bgfile.info. Сайта и правен от мен.

Рангове
:arrow:Ранговете са Потребител и Администратор като вие можете да си добавите.Ранга се променя лесно.

:arrow:Администраторите могат да трият клипове , песни , потребители , текстове , съобщения от чата.Могат да добавят категории и новини.

Сайта се продава с всичките песни , текстове и клипове.
:arrow:Цена с домейн 70лв. :)

За повече информация ЛС или email:[email protected]
progress.gif
 
Последно редактирано:
От: Продавам музикален сайт

Отключи брояча. Имам интерес.
 
От: Продавам музикален сайт

Нямам брояч погледни в статистиката + това който го купи получава 3 корекции по избор. :) Просто направих сайта и имах домейн и ги пуснах.
 
От: Продавам музикален сайт

Ами като нямаш - сложи един, така изглежда прекалено подозрително.
 
От: Продавам музикален сайт

Кое пък е подозрително? Човека продава сайт, някъде да е писал статистика, че да изглежда, като лъжа?
 
От: Продавам музикален сайт

Да и аз това исках да обясня но не ме разбраха просто направих системата взех и домейн и сега ги продавам не съм ги развивал и рекламирал.
 
От: Продавам музикален сайт

Сайтът е защитен, но има проблем със сесиите. Как така автоматично се логвам при самата регистрация, а после като дам 'начало' примерно автоматично излизам. Как така след като изляза от акаунта си все още мога да пращам лични съобщения? Иначе системката е хубава :)
 
От: Продавам музикален сайт

Просто като се регистрираш то излиза менюто но не си логнат ще поработя върху това.Личните съобщения ги оправям в момента. Благодаря :)

Сайта (домейн + система) 100лв
Сайта (домейн + система + хост) 110лв
Хоста е от host.bg до края но годината. :)
 
От: Продавам музикален сайт

Половината неща копирани от music-bg.info, другата половина от web-tourist, доса грозен дизайн .. и смешен домейн, евтин хост, всичко това ми излиза на не повече от 30 лева ? или греша ?
 
От: Продавам музикален сайт

Грешиш от никъде не съм копирал! Само хоста до край на годината 30лв. :) Нова цена Системата + Хост + Домейн 90лв.
 
Последно редактирано:
От: Продавам музикален сайт

Еми аз казах че от никъде не съм копирал но както и да е. Оправих Лс-то ако някой все пак има желание да пише. Той само хост е 30лв. но той каза че всичко е 30лв.
 
От: Продавам музикален сайт

Искаш да доказвам и с картинки ли ? Няма проблем !

http://store.picbg.net/pubpic/66/2F/e228a3535e7e662f.png

Ако някой случайно се обърка да купи "сайта" нека ми пише после едно ЛС да му дам малко код от клипове, албуми или там каквото има да ми каже кода същия ли е от системата :)
 
От: Продавам музикален сайт

Не обичам да се меша в спорове, но определено трябва да се наложи някаква модерация на този битак.
1во: човека е предложил домейн+система за продан
2ро: твърди, че е авторска - възможно е
3то: отностно джава скрипта - след като библиотеката се разпространява безплатно защо да не се ползва?
4то: това, че предложения за продан сайт се доближава до избор на менютата до някой друг, не значи, че е кода е копиран от него.

Като заключение, sale, колега, не се обиждай, но само флеймиш. Когато изведеш един diff на да речем index-а със споменатият от тебе сайт и този който е предложен за продан, тогава може да правиш такива генерални заключения.
Според мен oсрахте темата на пича, който е решил да продаде труда си, без значение, че е ползвал готов джава скрипт и е взаимствал идеи от други подобни сайтове. Е веднага ще ти дам за пример - дай да не ползваме jquery табове в сайдбара, щото dnes/dir и останалите бълвочи ги ползват - все пак ще си приличаме.
Не ме разбирайте неправилно, нито защитавам продавача, нито се опитвам да укоря sale за това което направи, но просто трябва да се научите да се уважавате един друг, вместо да се дръвчите като махленски клюкарки.

П.П. Продадох преди време сайт използващ WP за 2000 лв, като единсветното нещо което бях направил по него, беше добавеното съдържание и един къстъм уиджит, това значи ли, че съм плагиатствал от оригиналния WP? :)
 
От: Продавам музикален сайт

Не от там не съм гледал отначало беше друго но като реших да го продавам го промених докато jquery скрипта е от някой сайт, смисъл го теглих от някъде мога да ти дам линк.
 
Последно редактирано:
От: Продавам музикален сайт

Не от там не съм гледал отначало беше друго но като реших да го продавам го промених докато jquery скрипта е от някой сайт, смисъл го теглих от някъде мога да ти дам линк.

Дори имената на дивовете са същите бе .. ти лъжеца се опитваш да излъжеш .. :oops:
 
От: От: Продавам музикален сайт

Здравейте,
за да не отварям нова тема ще пусна и моята оферта за сайт от същия тип. Линк към сайта http://m4u-bg.com. Продавам домейна + системата. Системата е авторска, дизайна също. В момента не работят регистрация/вход тъй като бях сложил phpbb2, но е много бъгав и го махнах. При продажбата клиента има право на избор дали да се сложи phpbb3 и да се свърже със сайта или да се сложи обикновенна регистрация и вход. Предлагам също споделен хостинг или VPS, на който да се качи сайта. Към сайта мога да продам и Facebook, таргетирана изцяло към сайта с ~11 000 потребители.

Системата разполага с уникален код, който при търсене на песен я търси в 4shared.com и я добавя в сайта. При сваляне на песен не се пренасочвате към 4shared.com, а направо ви се сваля песента и към името и се добавя името на сайта. Това е огромен плюс, тъй като няма да се занимавате с добавянето на песните, а те ще се добавят автоматично.

За контакти - ЛС
 
Последно редактирано:
От: Продавам музикален сайт

Хайде 50лв последна оферта все пак само хоста е 30лв. :)
 

Горе