Продава се: Продавам място за реклама в няколко сайта

От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Нека да добавя, че приемам и сайтове в областта на залаганията като тези към efbet стига сайта да изглежда и да е структуриран добре и да няма информация, която да обижда някой
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Вдигам темата
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Всяка година обявявам лятна промоция и тази няма да подмина. Намалението е 30% от цените в първия пост, като включва и допълнителното намаление, което има, ако комбинирате няколко линка в няколко мои сайта. Това значи, че първо смятате цената от първия пост в зависимост от това колко линка и в колко мои сайта искате да рекламирате и вадите още 30%.

Промоцията е валидна от 10 юни до 10 август и е за минимум 3 месеца реклама. През този период може да сключвате сделки и за 1 година, като намалението за целия период отново ще е 30%.

За повече въпроси:
Скайп: nikste2
Тел: 0884150018
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Понеже имам много запитвания ще добавя, че добавям линкове и към сайтове свързани със залагане и хазарт. Линковете се добавят веднага!
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Понеже получавам много въпроси свързани с продажбата на линкове и промоцията ще отговоря на всички:
1. Промоцията от 30% е за минимум 3 месеца поръчан линк
2. Може да се възползвате от промоцията с 30% намаление за 1 и 2 години поръчан линк
3. Ако поръчате линк за 2 години, втората година ви излиза почти безплатно - приблизително 20% от цената на първата година!
4. При поръчка на повече от 1 линк използвате 10% намаление и при поръчка в повече от 1 сайт също 10%. Така ако поръчате за два и повече линка в повече мои сайтове използвате още по-голяма намаление. Като се добави и 30% намаление от промоцията цената става наистина изключително добра.
Възползвайте се сега от промоцията, която изтича на 10 август

Надявам се да съм бил полезен.
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Остава още 1 месец до края на промоцията от 30% намаление. Освен това, първите трима ще получат и безплатни линкове към каталога на www.helpbg.com
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Да се наредя за промоцията, но да пиша утре за подробности ако е възможно. ;)

Няма проблеми. Може да се свържете с мен на лично съобщение или по скайп.
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Остава още 1 безплатен линк към каталога на www.helpbg.com ако се възползвате от 30% промоция до 10 август. Първият поръчал му добавям линк в каталога.
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Безплатните линкове в www.helpbg.com вече се разграбиха, но първия, който се възползва от промоцията от 30% за два и повече сайтове получава веднага линк в блок "Избрани сайтове" на www.zazz.info за 1 месец. Сайта е с дневни посещения от 300-400 човека!
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Остават само 2 седмици до края на голямата промоция. Нека припомня: тя е 30%, освен че има намаления от 10% за поръчка на повече от 1 линк и 10% за поръчка в повече от 1 сайт. Така цената става изключително изгодна за всеки, който иска да присъства в повече сайтове. Сайтовете са стари и се позиционират много добре в Гуугъл. За повече информация се свържете с мен на:
Тел: 0884150018
Скайп: nikste2
или на лично съобщение тук
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Само няколко дни остават до края на промоцията. Последните, възползвали се от нея в зависимост от колко броя рекламни полета и линкове биха купили получават веднага:
1. 3 безплатни линка в каталога на www.helpbg/catalog/index.php
2. 3 безплатни линка в статии в www.zazz.info

Промоцията е до 10 август, включително!
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Край на промоцията. Отстъпките за публикуване за повече от 1 линк и за повече от 1 сайт остават. Правя добри отстъпки и за поръчка на втора година, както и за пакет от всичките ми сайтове, които съм обявил в първия пост.

Предлагам пакет за реклама във всичките ми сайтове ако искате сигурно и бързо индексиране от Гуугъл.
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Пускам два пълни пакета с голямо намаление за всичките изброени 7 сайта от списъка, които включват: ваш линк във всичките 7 сайта за 1 година (както е описано в обявата) + ваша статия с до три линка в нея в Zazz.info

Какво ви носи това: присъствие в 7 сайта със стари домейни, които се индексират добре в Гуугъл и по-добро позициониране на вашият сайт!

Редовната цена на пакета е 580 лева. Промоцията до края на август е само 180 лева за първите двама, които вземат пакетите!
 
От: Продавам място за реклама в няколко сайта

Остава един пълен пакет от голямото намаление. За информация вижте предишния пост или първия пост, където е описана промоцията.
 
Промоция от 290 лева за пълния пакет от линкове, което включва всичките изброени сайтове!

Предлагам и пакет за още 6 много посещавани сайта, който включва линкове към ваш сайт.
 
В някои от сайтовете имам подходящи категории свързани с наближаващите коледни и новогодишни празници. Може да добавите ваша статия или линк в www.zazz.info или да включите сайта си в подходяща категория в www.helpbg.com/catalog/index.php

Повече може да прочетете в първия пост на темата
 

Горе