Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

SLADE

New Member
Здравейте и за много години. Да бъда честен споделям, че много ми трябват парите, които искам за дизайна и за това го продавам иначе изобщо не ми се дава, но нямам друг избор.
Дизайна е кодиран и нарязан, но PSD-то съм го загубил.
Дизайна струва 50лв.
Демо:

bgdupki_design_demo.PNG


Ако някой иска да му направя и системата съм съгласен, Парите са същите. Чудите се защо са същите? Защото много ми трябват парите, ако някой иска да му напиша и система да се свърже с мен за повече подробности.

За контакти тук на LS или скайп: triplesto
 
Последно редактирано:
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

малеее човек, за това надали някой би дал и 5лв.
Първо тук дизайн няма... сложил си 2 фашички и 10 реда текст и ай на бързите пари, тайпото ти е под всякаква критика, подравняване няма никаде ама хич, шрифта който си използвал за тъй наречената навигация (прилича ми на Хермес на пръв поглед) не се поддържа в уеб. Има къде-къде по добри и качествени темплейти из нета за мноого по малко пари и то готови нарязани, кодирани..... а да не говорим, че има хиляди сайтове с безплатни такива :D
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

Просто парите ми трябват, а съм написал, че за дизайна в момента пиша и системата. Шрифта е най-малкия проблем, защото по всяко време може да се промени на какъвто човек пожелае... Идеята за сайта мисля, че не е лоша, а и системата, която съм намислил да направя прави сайта много лесен за потдръжка, защото от администратора на сайта ше се налага само да одобрява качените снимки и клипове от потребителите, които сами ше се потдреждат в секция "Видео" и "Галерия". Като към качените видео клипове и снимки ше има рейтинг и коментари. Не мисля, че всичко това, което предлагам не си заслужават тези 50лв.
Поздрави!
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

Нова цена 30лв. СПЕШНО!!!
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

Здравей. Значи идеята на сайта е супер, но дизайна както казаха и по-горе не е подравнен, а и не е нищо усобенно за да струва 30лв. Разбирам те, че ти трябват тези пари, но всеки човек с малко опит по фотошоп може да го нарисува. Ако е кодиран така както от снимката, лошо.. от тази тема ми дойде на акъла да пусна такъв сайт, мога да прерисувам този дизайн, но мога и да ти го купа но 30лв.. ъпсурд! Ако решиш за по-ниска цена драсни ЛС :)
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

стана забавно :)
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

Пълна пародия :) Тоя е за един голям БанАН :D :D Ебахти наглите пишки :)
 
От: Продавам нарязан и кодиран дизайн с хубава идея за сайт.

Тия 50 лева досега да беше ги изкарал 100 пъти ако се беше хванал да бачкаш нещо.
 

Горе