Продавам недовършен CB сайт

Attacker

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам недовършен сайт, работещ с CashBurners. Няма посещения, защото не е оптимизиран за търсачки, но системата е "custom". Дизайна е взет готов, но са направени множество промени и едва ли някой ще може да го разпознае след тези промени. Има си PSD файлове за всяка част от дизайна, така че можете да извършите каквито си искате бъдещи корекции по визията. В сайта е вложен немалко труд.
Домейнът е UpHerb.com и е регистриран на 6-ти януари тази година от фирма SuperHosting.BG и изтича на същата дата другата година.
Хостингът е безплатен и е предоставен от ByetHost.com.
Продавам го чрез наддаване с начална цена 5лв. и стъпка 3лв. Търгът ще приключи в Понеделник, 31-ви август, в 19 часа.
 
От: Продавам недовършен CB сайт

какво точно има да се довършва?

иначе почвам аз 5 лева
 
От: Продавам недовършен CB сайт

Трябва да се преразкажат половината от страниците на продуктите, другите половина са вече преразказани и са уникални. Също трябва да се направи оптимизация за търсачки. Системата за купуване си работи перфектно.
 
От: Продавам недовършен CB сайт

12лв.
Не си уточнил метода на плащане. А и после трябва да кажеш, кои са уникалните статии и кои трябва да се редактират
 
От: Продавам недовършен CB сайт

Не си уточнил метода на плащане. А и после трябва да кажеш, кои са уникалните статии и кои трябва да се редактират
Метода на плащане е чрез пощенски запис - купувачът ми праща сумата и когато се убедя в това, ще му пратя потребителските имена и паролите.
Уникалните статии са от началото на списъка вляво до Max Bust 36 включително (16 статии), а останалите 18 статии се нуждаят от преразказване. FAQ, Contacts страниците и другите текстове, освен Testimonials, са уникални. Testimonials не е преразказана, защото там има цитати от клиенти.
 
От: От: Продавам недовършен CB сайт

Метода на плащане е чрез пощенски запис - купувачът ми праща сумата и когато се убедя в това, ще му пратя потребителските имена и паролите.
Уникалните статии са от началото на списъка вляво до Max Bust 36 включително (16 статии), а останалите 18 статии се нуждаят от преразказване. FAQ, Contacts страниците и другите текстове, освен Testimonials, са уникални. Testimonials не е преразказана, защото там има цитати от клиенти.


И като се убедиш купувачът може да си остане с надежда........
реално дори при банков превод има по-голяма гаранция..
 
От: От: От: Продавам недовършен CB сайт

И като се убедиш купувачът може да си остане с надежда........
реално дори при банков превод има по-голяма гаранция..
Глупости, винаги съм спазвал обещанията си.
Ако иска, купувачът може да ми изпрати снимка на разписката от пощенския запис и да му пратя данните веднага, ако така ще е по-добре за него.
Съжалявам, но нямам банкова сметка и не мога да предоставя тази опция.
 

Горе