Продавам новинарски сайт

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

Да предложа на вашето внимание, моят сайт Bulgariq.com

Средно на ден влизат по 800-1000 уникални посещения предимно от Гоогле, тук-таме и от facebook. Не съм го рекламирал никъде, освен в известните директории като дир.бг, гбг и още няколко. Системата на сайта е Wordpress като черпи(или краде, както на вас ви е по-удобно, но поне пише източника) автоматично новини от други сайтове. Сайтът е пуснат от 28 декември, и все повече и повече разраства. Има 5089 публикации и 41 коментари. Приходи на сайта са от Гоогле адс, пуснати на 13 март до сега са- 3 евро. и имам 2 продадени линка за 1 година и за 6 месеца. Домейна е регистриран в Годадди и е платен до 12/23/2011г. Разходи по сайта: Хостинга ползвам icn.bg на икономичен план . на него имам още 2 сайта+1 Българията. = 80 лв в година и домейна, който е платен до 12/23/2011.
Също така към него има събдомейн. obiahttp://obiavi.bulgariq.comvi.bulgariq.com , за него нямам статистика, пуснат е преди 1-2 седмица и има 36 обяви. И той събмитнат в по-големите директории на брой около 5-10.

Причина на продаване: Няма. Просто не ми се занимва. Но и не бързам с продажбата.
Очаквам вашите предложения.

Ако имате въпроси ми пишете на ЛС или тук


Плащане чрез ПейПал или банков превод.

Благодаря.
 
От: Продавам новинарски сайт

3 евро на месец и над 600 лева?
Дай да ти давам 100 лева и да се отърваваш от този "сайт"
 
От: Продавам новинарски сайт

Искам да попитам, този сайт ако се купи от някои, по какъв начин му се прехвърля собственоста, знам че звучи тъпо но си нямам идея. И още нещо, тези статии които са вътре, откъде ги взима. Ако може малко да разясниш.
Извинявам се за отвратителният правопис, но нямам кирилица и използвам online кирилизатор.
 
От: Продавам новинарски сайт

Съжелявам ,не мога да пиша на лично , защото нямам 5 коментара. Имам допълнителни въпроси, след като само тегли статии, може ли да се определя от администратора от къде да тегли , какво да тегли? Има ли опция да се пишат статии ръчно, и как точно се упражнява контрол върху сайта. С админски панел или как ?
Извинявай за тъпите въпроси , но тепърва започвам да се занимавам и още съм на ХТМЛ :)
 
От: Продавам новинарски сайт

олигуфрена отново се опитва да продава боклукчийски сайт за три-цифрена сума (rofl) :D
 
От: Продавам новинарски сайт

Е явно не си го виждал как продава нови домейни за по 100 лева ;) ;)
 
От: Продавам новинарски сайт

Ако този сайт /на два- три месеца и без линкбилдинг/ хваща 800 - 1000 посетителя дневно от гугъл органик, /аз не се убедих в това от кънтъра../ тия 3 евро не говорят нищо за приходността на сайта, освен че е изключително лошо адсенс оптимизиран.. без да са ясни импресиите не може да се каже много, но с няколко пипвания би трябвало спокойно да носи между €40 - €100..
Като хора, които се занимават с това, би трябвало да ви е ясно и да се възползвате вовреме..

Аз обаче бих посъветвал Нуни да остави тая работа с продажбата, /виж как да си вдигнеш приходите -правилни реклами на правилните места/ да напълни малко линкове, щом не го е правил още, да изчака после ПР ъпдейта и да види каква е реалната цена на сайта.

Между другото, сложи си аналитикс, по тоя шит, дето ти брои ми си чини, че имаш двеста и няколко униката дневно, което коренно променя картината..
 
От: От: Продавам новинарски сайт

Ако този сайт /на два- три месеца и без линкбилдинг/ хваща 800 - 1000 посетителя дневно от гугъл органик, /аз не се убедих в това от кънтъра../ тия 3 евро не говорят нищо за приходността на сайта, освен че е изключително лошо адсенс оптимизиран.. без да са ясни импресиите не може да се каже много, но с няколко пипвания би трябвало спокойно да носи между €40 - €100..
Като хора, които се занимават с това, би трябвало да ви е ясно и да се възползвате вовреме..

Аз обаче бих посъветвал Нуни да остави тая работа с продажбата, /виж как да си вдигнеш приходите -правилни реклами на правилните места/ да напълни малко линкове, щом не го е правил още, да изчака после ПР ъпдейта и да види каква е реалната цена на сайта.

Между другото, сложи си аналитикс, по тоя шит, дето ти брои ми си чини, че имаш двеста и няколко униката дневно, което коренно променя картината..

На колко време се ъпдейтва ПР?
 

Горе